TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lang was het stil rond Naaz Mohammad, de Koerdisch-Nederlandse zangeres van wie de muziekwereld grote verwachtingen had.
Ze werd als poptalent bestempeld en nam op haar negentiende al twee Edisons in ontvangst. Ondanks al die lofzang was Naaz opeens van het podium verdwenen. Ze had mentale problemen en optreden leek ver weg. In januari was Naaz opeens terug met haar eerste volledige album: Never have I ever. De recensies zijn lovend.
Met Coen Verbraak praat Naaz in Over Leven over de afgelopen tijd. Dat deed ze begin dit jaar ook al bij Jinek. “Dit album heeft mijn leven veranderd, emotioneel gezien”, vertelde ze daar. Ook legde de zangeres uit dat ze blij is om weer met muziek bezig te zijn. “Ik miste het maken. Maken maakt gelukkig.”
Streep door tweede seizoen Kees Flodder: Tatjana reageert
21:14Ze zijn er!: Dit zijn de eerste beelden van de Woeste Grond-film
20:50Nasrdin Dchar regisseert nieuwe dramaserie voor Omroep MAX
20:06Bert van Leeuwen over einde Het Familiediner: 'Het verveelt mij nog niet'
16:33De Bondgenoten komt tijdens Gouden Televizier-Ring Gala met een livestream