TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lang was het stil rond Naaz Mohammad, de Koerdisch-Nederlandse zangeres van wie de muziekwereld grote verwachtingen had.
Ze werd als poptalent bestempeld en nam op haar negentiende al twee Edisons in ontvangst. Ondanks al die lofzang was Naaz opeens van het podium verdwenen. Ze had mentale problemen en optreden leek ver weg. In januari was Naaz opeens terug met haar eerste volledige album: Never have I ever. De recensies zijn lovend.
Met Coen Verbraak praat Naaz in Over Leven over de afgelopen tijd. Dat deed ze begin dit jaar ook al bij Jinek. “Dit album heeft mijn leven veranderd, emotioneel gezien”, vertelde ze daar. Ook legde de zangeres uit dat ze blij is om weer met muziek bezig te zijn. “Ik miste het maken. Maken maakt gelukkig.”
Een ontslagen reddingswerker grijpt in Daylight in bij een groot ongeluk in een tunnel.
MolTalk is het komende seizoen vóór Wie is de Mol? te zien
07:37Dit is de startdatum van het tweede seizoen van Project Dans
07:37De TV van gisteren: Kijkers van De Hanslers zijn helemaal klaar met het gedrag van Monique
07:00GTST Spoilers - maandag 5 t/m donderdag 8 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Jaaroverzicht NOS Journaal 2025, Medisch Centrum West, Volcano
