TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lang was het stil rond Naaz Mohammad, de Koerdisch-Nederlandse zangeres van wie de muziekwereld grote verwachtingen had.
Ze werd als poptalent bestempeld en nam op haar negentiende al twee Edisons in ontvangst. Ondanks al die lofzang was Naaz opeens van het podium verdwenen. Ze had mentale problemen en optreden leek ver weg. In januari was Naaz opeens terug met haar eerste volledige album: Never have I ever. De recensies zijn lovend.
Met Coen Verbraak praat Naaz in Over Leven over de afgelopen tijd. Dat deed ze begin dit jaar ook al bij Jinek. “Dit album heeft mijn leven veranderd, emotioneel gezien”, vertelde ze daar. Ook legde de zangeres uit dat ze blij is om weer met muziek bezig te zijn. “Ik miste het maken. Maken maakt gelukkig.”
NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint
16:11Zo kijk je live naar kartrace Max Verstappen op Silverstone: Max vs 100
14:57B&B Vol Liefde-Arie: 'Of ik nu bij Caroline op de slaapkamer mag?'
14:04Dit programma vervangt Triviant op NPO1
13:33Rumoer rond Sinterklaasjournaal: 'Stefan de Walle vertrekt als assistent van goedheiligman'