TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Lang was het stil rond Naaz Mohammad, de Koerdisch-Nederlandse zangeres van wie de muziekwereld grote verwachtingen had.
Ze werd als poptalent bestempeld en nam op haar negentiende al twee Edisons in ontvangst. Ondanks al die lofzang was Naaz opeens van het podium verdwenen. Ze had mentale problemen en optreden leek ver weg. In januari was Naaz opeens terug met haar eerste volledige album: Never have I ever. De recensies zijn lovend.
Met Coen Verbraak praat Naaz in Over Leven over de afgelopen tijd. Dat deed ze begin dit jaar ook al bij Jinek. “Dit album heeft mijn leven veranderd, emotioneel gezien”, vertelde ze daar. Ook legde de zangeres uit dat ze blij is om weer met muziek bezig te zijn. “Ik miste het maken. Maken maakt gelukkig.”
Partnerbijdrage
NET5 laat alleenstaande woningzoekenden samenwonen in nieuw programma
14:14Kees Stevens doet mee aan No Way Back VIPS 2026: 'Wilde echt voor mezelf kiezen'
13:45Claude blikt in Open Casa Kerst terug op het Eurovisie Songfestival: 'Een klein soort trauma'
13:35Eva Jinek: 'Zo vier ik mijn kerst dit jaar'
13:16Dit programma vervangt Oogappels op de woensdagavond van NPO 1