TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Lang was het stil rond Naaz Mohammad, de Koerdisch-Nederlandse zangeres van wie de muziekwereld grote verwachtingen had.
Ze werd als poptalent bestempeld en nam op haar negentiende al twee Edisons in ontvangst. Ondanks al die lofzang was Naaz opeens van het podium verdwenen. Ze had mentale problemen en optreden leek ver weg. In januari was Naaz opeens terug met haar eerste volledige album: Never have I ever. De recensies zijn lovend.
Met Coen Verbraak praat Naaz in Over Leven over de afgelopen tijd. Dat deed ze begin dit jaar ook al bij Jinek. “Dit album heeft mijn leven veranderd, emotioneel gezien”, vertelde ze daar. Ook legde de zangeres uit dat ze blij is om weer met muziek bezig te zijn. “Ik miste het maken. Maken maakt gelukkig.”
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modri? verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Een ode aan Wim T. Schippers met ingelaste uitzending
15:55Video: Casper schrikt zich kapot als zus Valentijne terugkeert in De Bondgenoten
15:14Deze oud-deelnemer van Utopia doet nu mee aan De Bondgenoten
15:09Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix