TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De mens is afhankelijk van de aarde, maar verstoort die tegelijkertijd. Daarom vragen André Kuipers en verteller Kim van Kooten zich in deze laatste aflevering af of de mens het Ruimteschip Aarde nog de goede kant op kan sturen.
Aan Henk uit Harlingen zal het in ieder geval niet liggen. Het is zijn missie om zoveel mogelijk zwerfafval op te ruimen voor het ‘richting de plasticsoep’ gaat. Via Facebook en Twitter houdt hij anderen op de hoogte van zijn vondsten. “Daarmee kan ik laten zien wat er loos is”, vertelt de Harlinger.
De Britse fotograaf Jimmy Nelson, die al jarenlang in Amsterdam woont, legde talloze mensen vast. Zo fotografeerde hij 35 inheemse volkeren. Hierdoor heeft Nelson een heel eigen kijk op de relatie tussen de mens en de aarde.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'