TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De mens is afhankelijk van de aarde, maar verstoort die tegelijkertijd. Daarom vragen André Kuipers en verteller Kim van Kooten zich in deze laatste aflevering af of de mens het Ruimteschip Aarde nog de goede kant op kan sturen.
Aan Henk uit Harlingen zal het in ieder geval niet liggen. Het is zijn missie om zoveel mogelijk zwerfafval op te ruimen voor het ‘richting de plasticsoep’ gaat. Via Facebook en Twitter houdt hij anderen op de hoogte van zijn vondsten. “Daarmee kan ik laten zien wat er loos is”, vertelt de Harlinger.
De Britse fotograaf Jimmy Nelson, die al jarenlang in Amsterdam woont, legde talloze mensen vast. Zo fotografeerde hij 35 inheemse volkeren. Hierdoor heeft Nelson een heel eigen kijk op de relatie tussen de mens en de aarde.
Partnerbijdrage
'Renze Klamer keert in september definitief terug met eigen talkshow op RTL 4'
17:54Raymond Mens maakt debuut als presentator in Nieuws van de Dag
17:36Pauw & De Wit straks ook elke zondag te zien
15:34Milan van Waardenburg deelt eerste beelden van The Passion 2026
15:16Kapingen centraal in indringend tweede deel van Twee Kanten van één Geschiedenis