TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De spelregels van Secret Duets zijn niet heel complex: vier panelleden gaan in duet met onbekende partners en moeten tijdens het optreden achterhalen met wie ze zingen. Desondanks meent presentator Jamai Loman dat artiesten een aantal keer moeten meedoen voordat ze echt lekker in het programma zitten.
Het vergt namelijk enige ervaring om tijdens het zingen van een liedje vier keer te moeten stoppen om een gokje te wagen. Dat belooft wat voor panelleden Jeroen van Koningsbrugge en Eva Simons die deze aflevering voor het eerst op de bank plaatsnemen.
Gelukkig kunnen de nieuwkomers de kunst afkijken bij medespelers Frans Bauer en Samantha Steenwijk. Zij namen al vaker plaats in het panel en kennen inmiddels het klappen van de muzikale zweep.
Deze herhaling van Secret Duets zie je op vrijdag 19 juli vanaf 20:35 uur op RTL4. (HH)
Vanavond op TV: Osborne House: Een koninklijk oord, Talent unplugged, Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem
06:46Johan Derksen sloeg op de vlucht voor boze Paashaas
17:28Video: Johan heeft kritiek op jury The Voice en wil Anouk
17:22Paul de Leeuw weet wat Claude moet doen op Songfestival
15:10Eva Simons bedankt The Passion-kijkers na indrukwekkend optreden