TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de kern lijkt Secret duets bijna te makkelijk: zo'n opgave is het niet om de stem van bekende artiesten te herkennen. Na de eerste afleveringen blijkt echter dat het allesbehalve eenvoudig is.
Daar kwam Frans Bauer achter toen hij zijn grote hit 'De regenboog' zong met een mysterieuze zangeres. Achter het muurtje klonk een stem die hem zowel aan Marianne Weber als aan Sieneke deed denken. Dan is het een kwestie van gokken, zeker als artiesten hun stem ook nog een beetje verdraaien.
Zo zong Jörgen Raymann express extra laag en was Loïs Lane alleen dankzij de hints thuis te brengen. Frans Bauer mag vanavond revanche nemen. Samen met Karin Bloemen, Dave von Raven en Samantha Steenwijk vormt hij het panel in de vierde aflevering van de muzikale raadshow.
Vanavond op TV: Poorten van Europa, Woeste grond, The Other Guys
22:13B&B Vol Liefde-Iris heeft het moeilijk door ogenschijnlijk ontbrekende sociale antennes van Edwin
20:42Erica Terpstra verhuist naar een rusthuis in Laren
14:23De streamingtip van de week: The Idaho Murders: College Nightmare op Netflix
13:54Unieke Wie is de Mol?-attributen tentoongesteld