TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de kern lijkt Secret duets bijna te makkelijk: zo'n opgave is het niet om de stem van bekende artiesten te herkennen. Na de eerste afleveringen blijkt echter dat het allesbehalve eenvoudig is.
Daar kwam Frans Bauer achter toen hij zijn grote hit 'De regenboog' zong met een mysterieuze zangeres. Achter het muurtje klonk een stem die hem zowel aan Marianne Weber als aan Sieneke deed denken. Dan is het een kwestie van gokken, zeker als artiesten hun stem ook nog een beetje verdraaien.
Zo zong Jörgen Raymann express extra laag en was Loïs Lane alleen dankzij de hints thuis te brengen. Frans Bauer mag vanavond revanche nemen. Samen met Karin Bloemen, Dave von Raven en Samantha Steenwijk vormt hij het panel in de vierde aflevering van de muzikale raadshow.
De kogel is door de kerk: Only Joling krijgt een derde seizoen
12:45Bondgenoten Anouk en Diederik willen meer op tv: 'In deze programma's'
10:03AVROTROS zet streep door Songfestival 2027: dit is waarom
10:02Vandaag Inside is terug: dit zijn de gasten maandagavond
10:00Bonnie hoopt ooit nog eens terug te keren in De Bondgenoten: 'Dan ben ik iets minder lief'