TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de kern lijkt Secret duets bijna te makkelijk: zo'n opgave is het niet om de stem van bekende artiesten te herkennen. Na de eerste afleveringen blijkt echter dat het allesbehalve eenvoudig is.
Daar kwam Frans Bauer achter toen hij zijn grote hit 'De regenboog' zong met een mysterieuze zangeres. Achter het muurtje klonk een stem die hem zowel aan Marianne Weber als aan Sieneke deed denken. Dan is het een kwestie van gokken, zeker als artiesten hun stem ook nog een beetje verdraaien.
Zo zong Jörgen Raymann express extra laag en was Loïs Lane alleen dankzij de hints thuis te brengen. Frans Bauer mag vanavond revanche nemen. Samen met Karin Bloemen, Dave von Raven en Samantha Steenwijk vormt hij het panel in de vierde aflevering van de muzikale raadshow.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’