TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de kern lijkt Secret duets bijna te makkelijk: zo'n opgave is het niet om de stem van bekende artiesten te herkennen. Na de eerste afleveringen blijkt echter dat het allesbehalve eenvoudig is.
Daar kwam Frans Bauer achter toen hij zijn grote hit 'De regenboog' zong met een mysterieuze zangeres. Achter het muurtje klonk een stem die hem zowel aan Marianne Weber als aan Sieneke deed denken. Dan is het een kwestie van gokken, zeker als artiesten hun stem ook nog een beetje verdraaien.
Zo zong Jörgen Raymann express extra laag en was Loïs Lane alleen dankzij de hints thuis te brengen. Frans Bauer mag vanavond revanche nemen. Samen met Karin Bloemen, Dave von Raven en Samantha Steenwijk vormt hij het panel in de vierde aflevering van de muzikale raadshow.
Urk!-ster Greetje in juridisch geschil met ex Bert: 'Relatie geploft'
09:56Linda de Mol twijfelt over einde Gooische vrouwen: 'Stoppen als mensen het nog leuk vinden'
09:33De TV van gisteren: 2 voor 12 klopt Slimste mens vlak voor finaleweek
06:47Vanavond op TV: Off the record, Premiejagers, The Pope's Exorcist
06:00Boxing Stars 2026 kijken: zo volg je de wedstrijden live