TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aan Emma Heesters, Michel Mulder, Glen Faria en Susanna Klibansky de taak om nog eenmaal alles te geven.
Lees ook: Dit is de vierde afvaller van Stars On Stage
Met nog maar vier deelnemers in de wedstrijd, is de halve finale van talentenjacht Stars on Stage aangebroken. Met de finale in zicht, is er weinig ruimte voor fouten. Vaste recensenten Albert Verlinde en Paul de Leeuw beoordelen samen met musicalsterren Carolina Dijkhuizen en Freek Bartels de optredens van de bekende Nederlanders.
Volgens de kandidaten moet een succesvolle musicalacteur veel ballen in de lucht houden. Zo heeft Gerard Joling door zijn deelname een nieuwe waardering gekregen voor het musicalvak. “Mensen hebben al veel dingen van mij gezien door de jaren heen, maar zingen, dansen én tegelijkertijd acteren dat is weer iets nieuws voor mij en de kijker. Ik had altijd al bewondering voor musicalacteurs, maar nu nog veel meer”, vertelde Joling.
De halve finale van Stars on Stage is op vrijdag 2 februari vanaf 20:00 uur te zien op RTL4.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'