TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Na het indrukwekkende Free Solo is bergbeklimmer Alex Honnold terug met een nieuwe documentaire waarin hij een levensgevaarlijke beklimming doet. In The Devil’s Climb gaat hij met zijn goede vriend Tommy Caldwell, een ander klimicoon, op expeditie richting Devil’s Thumb.
Deze berg op de grens tussen Alaska en Brits-Columbia is zo’n 2800 meter hoog. De beklimming is niet zonder gevaar: Devil’s Thumb staat bekend als een van de uitdagendste bergen van Noord-Amerika. Daar komt bij dat Tommy lang uit de roulatie is geweest vanwege een serie achillespeesblessures.
De documentaire bevat prachtige beelden van het landschap en spectaculaire klimscènes. Daarnaast is de film een verhaal over de vriendschap tussen twee avonturiers die constant hun grenzen verleggen.
The Devil's Climb is op maandag 12 mei 2025 om 21:30 uur te zien op National Geographic.
Tycho is te zien in Over Mijn Lijk: 'Toen bleek dat het foute boel was'
10:33Terugkijken: Johan Derksen gaat los op de Meilandjes bij Vandaag Inside, 'Aandachtsziek'
09:18Sterren op het Doek 2025: deze acht BN'ers worden geportretteerd
07:00GTST Spoilers - maandag 20 t/m donderdag 23 oktober 2025
06:47Vanavond op TV: Een buitengewoon gesprek, Antoni van Leeuwenhoek - Over leven met kanker, The Bourne Ultimatum