TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is nog onduidelijk bij welke partij Van den Brink zich wil aansluiten, maar dat hij een plek in de politieke arena ambieert, is wel duidelijk. "Omdat ik spijt heb als ik op mijn sterfbed lig en het niet geprobeerd heb", vertelt hij in de krant.
In hetzelfde vraaggesprek vertelt Van den Brink dat hij nieuwsgierig is naar de politieke wereld. "Ik wil weten hoe het daar gaat. Want ik kijk er natuurlijk altijd van de buitenkant naar."
Belangrijke vraag is natuurlijk: voor welke partij wil hij actief worden? Naar eigen zeggen past hij bij drie à vier partijen. De move naar de politiek maakt hij overigens niet op korte termijn, omdat hij vanzelfsprekend zijn carrière als journalist niet kan combineren met een plek op een kandidatenlijst. "Stel, ik schrijf een sollicitatiebrief in maart. In september wordt de kieslijst bekendgemaakt. Hoe moet ik in de tussentijd geloofwaardig een politicus van die partij interviewen?"
Vanaf 25 januari is Van den Brink te zien als host van Dit is Tijs op NPO 2.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties