TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is nog onduidelijk bij welke partij Van den Brink zich wil aansluiten, maar dat hij een plek in de politieke arena ambieert, is wel duidelijk. "Omdat ik spijt heb als ik op mijn sterfbed lig en het niet geprobeerd heb", vertelt hij in de krant.
In hetzelfde vraaggesprek vertelt Van den Brink dat hij nieuwsgierig is naar de politieke wereld. "Ik wil weten hoe het daar gaat. Want ik kijk er natuurlijk altijd van de buitenkant naar."
Belangrijke vraag is natuurlijk: voor welke partij wil hij actief worden? Naar eigen zeggen past hij bij drie à vier partijen. De move naar de politiek maakt hij overigens niet op korte termijn, omdat hij vanzelfsprekend zijn carrière als journalist niet kan combineren met een plek op een kandidatenlijst. "Stel, ik schrijf een sollicitatiebrief in maart. In september wordt de kieslijst bekendgemaakt. Hoe moet ik in de tussentijd geloofwaardig een politicus van die partij interviewen?"
Vanaf 25 januari is Van den Brink te zien als host van Dit is Tijs op NPO 2.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Sold on SLC, Sudden Impact
06:02Kijken: Samenvatting WK voetbal Nederland – Marokko
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij