TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wij zochten het voor je uit.
Aanstaande zaterdag - op 21 september om precies te zijn - is het aan de laatste groep om op onderzoek uit te gaan. Daarna is het echter gedaan met de pret. Wij vroegen ons dan ook af: welk programma volgt deze spelshow eigenlijk op?
Op zaterdag 28 september kijk je naar Red Bull Stalen Ros, waarin 38 duo's de uitdaging aangaan om een parcours op de Prinsessegracht in Den Haag succesvol af te leggen. Een slimme zet van SBS om de tv-registratie van dit evenement dan uit te zenden, want dan is Te Land, Ter Zee en in de Lucht van RTL 4 ook net afgelopen.
Wie meer zin heeft in ander vertier, kan vanaf zaterdag 5 oktober weer terecht op SBS en wel voor Ja of Nee?. In deze show is het aan het publiek in de studio om op basis van een fragment goed in te schatten wat er daarna zal gebeuren. De persoon die dit het beste doet, maakt kans op 25.000 euro. Aan presentator Kalvijn en zijn co-hosts Britt Dekker en Rob Janssen de eer om alles in goede banen te leiden.
Ja of Nee? is vanaf 5 oktober 2024 elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij SBS6.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Debbie & Paul uit B&B Vol Liefde 2023 keren terug op televisie (en wel in dit programma)
10:25Max Terpstra belaagd door boze keukenboer in Kassa: 'Ik moet je gigantisch op je bek slaan eigenlijk'
10:05MAFS gemist? Bekijk het huwelijk van Nick en Joyce
10:00Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
