TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Veertien Nederlandse vrouwen laten zich de kaas niet van het brood eten in de door mannen gedomineerde scheepvaartindustrie. Het nieuwe seizoen van realityprogramma Vrouwen die Varen biedt een inkijkje in het leven van deze stoere vrouwen.
De 45-jarige Jenny vaart dagelijks met haar amfibiebus toeristen door Rotterdam. In haar beste Duits vertelt Jenny haar gasten alles over haar prachtige thuisstad. Eenmaal terug op land is de werkdag voor Jenny nog lang niet voorbij.
Ze is naast stuurvrouw en stadsgids ook werkzaam als BABS. Het voltrekken van huwelijken is een van haar grootste passies. “Als jong meisje had ik al een voorliefde voor trouwerijen en het vak ambtenaar. Het meest buitengewone schip is voor mij het huwelijksbootje,” vertelt ze.
Vrouwen die Varen zie je vanaf woensdag 4 september wekelijks rond 20:20 uur bij PowNed op NPO 3.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
Martijn en Jeroen Krabbé aan koninklijke lunchtafel
14:51Nu.nl verklaart Nelly Frijda onterecht dood
14:09Meld je nu aan voor de streamingversie van Wie is de Mol?!
11:52Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4