TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Winnen
Op deze vierentwintigste dag sluiten we onze adventskalender af, maar niet voordat we nog een hele mooie prijs hebben weggegeven!
In samenwerking met Uitgeverij Osjato maak je kans op één van de twee exemplaren van de biografie van Maxime Meiland.
Bekijk hier de hele adventskalender van TVgids.nl
Er is inmiddels bijna niemand meer te vinden die Maxime Meiland niet kent. Al enkele jaren is ze te zien in Chateau Meiland, de realityserie die wekelijks nog steeds zo'n miljoen kijkers naar SBS6 trekt.
Maxime is een uitgesproken persoonlijkheid en wordt daardoor gewaardeerd, maar ook bekritiseerd. In haar boek leren we de échte Maxime kennen.
De tv-ster werd in haar jongere jaren slachtoffer van sexting en verkrachting, wat een enorme impact op haar leven heeft gehad. Met haar verhaal hoopt ze meiden en vrouwen die het slachtoffer zijn geweest van gelijksoortige daden een hart onder de riem te steken.
Wil jij kans maken op één van de twee boeken? Vul dan snel onderstaand formulier in, geef je op voor onze nieuwsbrief en maak kans!
Meedoen is niet meer mogelijk. De winnaar ontvangt van ons bericht.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
09:13De TV van gisteren: de kijkers van Married at First Sight hebben medelijden met Ferenc
21:29Kijkers opnieuw lovend over Het Verhaal van Nederland – De Tweede Wereldoorlog
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
