TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
Chantal Janzen presenteert zaterdag met Jan Smit en Edsilia Rombley Europe Shine a light, de liveshow die in plaats van het Eurovisie Songfestival wordt uitgezonden. De show zal in 41 landen te zien zijn en belooft middels ronkende aankondigingen voor optredens van onder meer Johnny Logan en andere songfestivaliconen een waar spektakel te worden met, maar Chantal lijkt desondanks een beetje te vrezen voor de reacties van songfestivalfans.
"Voor de rasechte fans kan je het nooit helemaal goed doen, want het is gewoon niet het Songfestival", zegt Chantal aan tafel bij Margriet van der Linden in M op NPO 1. "Je hoort ook al wel geluiden van 'dit is het niet'. Ik denk dan: we hadden ook niks kunnen doen."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
De serie van Yousef Gnaoui en Pepijn Lanen maakt op deze datum zijn opwachting op tv
08:46Er komt dus sowieso nog een seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa
08:30De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers willen niet dat Raoul vertrekt bij Claudia
07:00Programma Olympische Winterspelen woensdag 11 februari
06:47Vanavond op TV: Olympische Winterspelen, De Bogaartjes, Men in Black II