TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Van de redactie
In Beste zangers is het inmiddels de beurt aan Miss Montreal. De andere kandidaten brengen op geheel eigen wijze een eerbetoon aan het ruime oeuvre van de zangeres. Benieuwd naar wat er nog meer te zien is op donderdag 17 september? Je vindt het hieronder.
Chantal Janzen valt met haar neus in de boter, want tijdens haar dag als kraamverzorgende worden er toevallig veel baby's geboren. Maar ze kan niet lang blijven hangen, aangezien ze ook nog aan de slag moet als dierenarts. Eenmaal ter plekke blijkt ze een talent te zijn in het castreren van huisdieren.
RTL4 – 20:30 uur – Chantal komt werken
In Chateau Meiland heeft de naderende verhuizing een negatieve invloed op Nadège. De Meilandjes proberen hun trouwe huishoudster ervan te overtuigen ook haar kleine appartementje te verlaten, maar hier heeft ze maar weinig oren naar. Ondertussen is de familie druk met het opruimen van het chateau.
SBS6 – 20:30 uur – Chateau Meiland
Zoon Antonie Kamerling: 'Ik was bang om depressief te worden'
De schijnwerpers van Beste zangers zijn dit keer gericht op Miss Montreal, geboren als Sanne Hans (1984). Wulf, Tabitha, Stef Bos, Milow, Diggy Dex en Suzan & Freek brengen haar liedjes op eigen wijze ten gehore. En dat zijn er best wat, want Sanne heeft haar sporen in de muziekbusiness ruimschoots verdiend.
NPO1 – 20:35 uur – Beste zangers
In Keuringsdienst van waarde wordt een verband gelegd tussen de coronapandemie en de uitbraak van de Q-koorts in 2008 en 2009 in Noord-Brabant. Hoe reageerde de Nederlandse overheid destijds en wat doen veehouders nu om hun veestapel gezond te houden en een nieuwe uitbraak te voorkomen? De keurders spreken verschillende boeren en een viroloog om hier antwoord op te krijgen.
NPO3 – 20:35 uur – Keuringdienst van waarde
Geen aflevering missen van je favoriete programma? Download de gratis TVgids.nl-app.
Partnerbijdrage
Een simpele opdracht, een tikkende klok en vijf comedians die er ieder hun eigen draai aan geven. In het nieuwe RTL4-programma Taskmaster leidt Arjen Lubach de hilarische chaos in goede banen.
De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'
06:47Vanavond op TV: The Sommerdahl murders, Make up your mind, Paul Blart: Mall Cop
16:40Jacobien uit Daar Gaan Ze Weer doet een boekje open na breuk met Arjen
15:46Dit zijn alle gasten die in het nieuwe seizoen van Dit Was Het Nieuws aanschuiven