TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Ludo's voormalig assistent Leon is voor zijn vrouw nog altijd vermist. Daarom wil zij in de nieuwste aflevering van Goede Tijden, Slechte Tijden de media inschakelen om haar man te vinden. Ludo, die wel meer weet, zit daar duidelijk niet op te wachten en probeert er alles aan te doen om dit te voorkomen. Daan gaat intussen stiekem door met de zoektocht naar Billy, zonder dat zijn baas en collega's daarvan op de hoogte zijn.
Ondertussen lijkt Saskia Verduyn (Tamara Brinkman), de moeder van de Verduyntjes, zich op een gevaarlijk pad te begeven. Ze krijgt namelijk privé-boksles van Roman (Kiefer Zwart). Bloeit er iets op tussen Saskia en de sterspeler uit zijn eigen spin-off Dokter Roman? De fanatieke GTST-kijkers kregen deze zomer alvast een voorproefje van wat we van dit karakter kunnen verwachten. En één ding werd daaruit wel duidelijk: hij is er niet eentje om zonder handschoenen aan te pakken. Saskia mag dus wel oppassen!
Monique Hansler emotioneel: “Niet over praten, want dan ga ik huilen”
13:58Australië strikt wereldster voor Eurovisie Songfestival 2026: dit is haar inzending
13:00Dit is de verrassende nieuwe presentator van We Zijn Er Bijna!
10:00Eveline Stallaart belooft Married at First Sight-seizoen vol verrassingen: 'Viel van de ene verbazing in de andere'
09:23Hendrik Jan Bökkers heeft heel goed nieuws voor de fans van Woeste Grond