TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het vervolg zou volgend jaar op de buis moeten verschijnen.
"We gaan laten zien hoe de kinderen nu in het leven staan. Daar is zoveel vraag naar", verklapt documaakster Jessica Villerius zojuist aan het AD. Ruinerwold-zoon Israël is blij dat hij hiermee de kans krijgt om een andere kant van zichzelf te laten zien. "Daar staan we open voor. Niet terug naar het verleden, dat is geweest. Maar we willen best vertellen dat het goed met ons gaat."
Aan dat laatste is duidelijk geen woord gelogen. Afgelopen woensdag kwam nog naar buiten dat Israël precies twee jaar na het ontvluchten van zijn ouderlijk huis zijn propedeuse heeft gehaald aan de opleiding aan de Nederlandse Academie voor Beeldcreatie. Hij zit dan ook nog vol dromen: "Ik wil filmmaker worden. Ik vind het superleuk. Het zit in me, dat ben ik aan het ontdekken."
Ook met de jongste kinderen, die niet in beeld komen, gaat het beter. "De kinderen zijn herenigd, met z'n negenen. Ze zijn heel veel samen, hebben familieweekenden en er is iedere maand wel een verjaardag", vertellen Israel, Edino, Mar Jan en Jessica aan het AD. "De jongste kinderen vinden nu ook hun plek, maar kiezen ervoor om buiten de schijnwerpers te blijven. Daar steun ik ze in."
Partnerbijdrage
'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout:
09:02Fred wil geen verwijten van Ellen in B&B Vol Liefde