TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het vervolg zou volgend jaar op de buis moeten verschijnen.
"We gaan laten zien hoe de kinderen nu in het leven staan. Daar is zoveel vraag naar", verklapt documaakster Jessica Villerius zojuist aan het AD. Ruinerwold-zoon Israël is blij dat hij hiermee de kans krijgt om een andere kant van zichzelf te laten zien. "Daar staan we open voor. Niet terug naar het verleden, dat is geweest. Maar we willen best vertellen dat het goed met ons gaat."
Aan dat laatste is duidelijk geen woord gelogen. Afgelopen woensdag kwam nog naar buiten dat Israël precies twee jaar na het ontvluchten van zijn ouderlijk huis zijn propedeuse heeft gehaald aan de opleiding aan de Nederlandse Academie voor Beeldcreatie. Hij zit dan ook nog vol dromen: "Ik wil filmmaker worden. Ik vind het superleuk. Het zit in me, dat ben ik aan het ontdekken."
Ook met de jongste kinderen, die niet in beeld komen, gaat het beter. "De kinderen zijn herenigd, met z'n negenen. Ze zijn heel veel samen, hebben familieweekenden en er is iedere maand wel een verjaardag", vertellen Israel, Edino, Mar Jan en Jessica aan het AD. "De jongste kinderen vinden nu ook hun plek, maar kiezen ervoor om buiten de schijnwerpers te blijven. Daar steun ik ze in."
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker