TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de laatste reguliere aflevering nam actrice Imanuelle Grives plaats op de vrijgekomen stoel. Ze deed haar best, maar was geen partij voor ervaren spelers Max Terpstra en Jet Berkhout.
Berkhout wist de Slimste van de dag te worden en daardoor troffen Grives en Terpstra elkaar in de dagfinale waar het met vragen over onder meer Homerus heel snel de verkeerde kant op ging voor Imanuelle. Ze delfde het onderspit en daarmee was de weg vrij voor Max en Jet om door te schuiven naar de slotfase van de kennisquiz.
Wat opvalt is dat drie van de vijf terugkerende kampioenen een vrouw is. Zo treedt op maandag componist en pianist Ane-Maartje Lemereis aan. Op dinsdag gaat schrijver en klimaatactivist Hannah Prins de strijd weer aan. Programmamaker Nicolaas Veul is op woensdag van de partij en in de halve finale verschijnt actrice Maartje van de Wetering weer ten tonele.
Op vrijdag, alsof het zo heeft moeten zijn, wacht in de grande finale de beoogde opvolger van Philip Freriks: Herman van der Zandt. Of hij nu wint of verliest, volgend jaar zomer keert hij terug als presentator van de populaire spelshow.
Video: Roland in tranen door verloren finale in De Bondgenoten
13:14Videoland duikt in wereld van jonge drugsgebruikers met documentaire Nachtkinderen
10:40Zo kijkt Marlijn Weerdenburg terug op eerste week We Zijn er Bijna!
09:34Hoe gaat het nu met Ferry Doedens?
09:06The Tribute: Battle of the Bands keert terug, doen alle juryleden weer mee?