TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat is hier precies aan de hand?
Het woonprogramma Een Plek onder de Zon, dat een beetje doet denken aan de Omroep MAX-hit Droomhuis Gezocht, is voor de tweede keer in korte tijd van de buis gehaald.
Presentatoren Winston, Viktor en Bridget gingen voor Talpa samen met woningzoekers op zoek naar mooie stulpjes in het buitenland maar het kan de kijkers allemaal niet echt boeien: nadat het vorig jaar flopte op Net5 is het ook geen kijkcijfersucces op SBS6.
Lees ook: Mr. Frank Visser en Viktor Brand gaan nooit verloren! Het nieuwe seizoen is onderweg
Het zal een tegenvaller zijn voor de zender maar die neemt wel direct passende maatregelen: weg ermee. Vanaf vanavond zal het programma dan ook niet langer te zien zijn en het is maar zeer de vraag of het überhaupt nog terug zal keren.
Kijkcijferprofessor Tina Nijkamp, die het nieuws naar buiten bracht, vindt het maar pijnlijk allemaal: "Voor het eerst in de tv-geschiedenis lijkt eenzelfde show twee keer van tv gehaald, au", schrijft ze op Instagram.
Vanaf deze woensdagavond al zullen herhalingen van Steenrijk, Straatarm te zien zijn op het tijdstip van Een Plek onder de Zon, om 20:30 uur op SBS6.
Afgelopen januari draaide de Nederlandse feelgoodfilm Hond & Ik nog in de bioscoop, maar je kunt 'm nu al thuis op de bank streamen!
Guy Clemens vertelt over zijn rol in derde seizoen Dag & Nacht: 'Lasse is soms te aardig'
09:53Terugkijken: huwelijk Domenik en Ferenc in Married at First Sight
09:30Schema eerste halve finale Eurovisie Songfestival 2026
09:22Schattig: Jacomien Zoer laat haar pasgeboren zoontje zien
09:16Dit is waarom er op maandag 27 april 2026 geen nieuwe aflevering van Kopen Zonder Kijken is
Een groep van 47 samoerai wil in 47 Ronin wraak op de man die hun meester heeft gedood.
