TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat is hier precies aan de hand?
Het woonprogramma Een Plek onder de Zon, dat een beetje doet denken aan de Omroep MAX-hit Droomhuis Gezocht, is voor de tweede keer in korte tijd van de buis gehaald.
Presentatoren Winston, Viktor en Bridget gingen voor Talpa samen met woningzoekers op zoek naar mooie stulpjes in het buitenland maar het kan de kijkers allemaal niet echt boeien: nadat het vorig jaar flopte op Net5 is het ook geen kijkcijfersucces op SBS6.
Lees ook: Mr. Frank Visser en Viktor Brand gaan nooit verloren! Het nieuwe seizoen is onderweg
Het zal een tegenvaller zijn voor de zender maar die neemt wel direct passende maatregelen: weg ermee. Vanaf vanavond zal het programma dan ook niet langer te zien zijn en het is maar zeer de vraag of het überhaupt nog terug zal keren.
Kijkcijferprofessor Tina Nijkamp, die het nieuws naar buiten bracht, vindt het maar pijnlijk allemaal: "Voor het eerst in de tv-geschiedenis lijkt eenzelfde show twee keer van tv gehaald, au", schrijft ze op Instagram.
Vanaf deze woensdagavond al zullen herhalingen van Steenrijk, Straatarm te zien zijn op het tijdstip van Een Plek onder de Zon, om 20:30 uur op SBS6.
Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'
10:57Komt er nog een nieuw seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa?
10:19Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van De Augurkenkoning
09:03Kim reageert op exit in B&B Vol Liefde
08:53Pijnlijk! CEO Amerikaans techbedrijf wordt tijdens Coldplay-concert betrapt met zijn minnares