TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wat is hier precies aan de hand?
Het woonprogramma Een Plek onder de Zon, dat een beetje doet denken aan de Omroep MAX-hit Droomhuis Gezocht, is voor de tweede keer in korte tijd van de buis gehaald.
Presentatoren Winston, Viktor en Bridget gingen voor Talpa samen met woningzoekers op zoek naar mooie stulpjes in het buitenland maar het kan de kijkers allemaal niet echt boeien: nadat het vorig jaar flopte op Net5 is het ook geen kijkcijfersucces op SBS6.
Lees ook: Mr. Frank Visser en Viktor Brand gaan nooit verloren! Het nieuwe seizoen is onderweg
Het zal een tegenvaller zijn voor de zender maar die neemt wel direct passende maatregelen: weg ermee. Vanaf vanavond zal het programma dan ook niet langer te zien zijn en het is maar zeer de vraag of het überhaupt nog terug zal keren.
Kijkcijferprofessor Tina Nijkamp, die het nieuws naar buiten bracht, vindt het maar pijnlijk allemaal: "Voor het eerst in de tv-geschiedenis lijkt eenzelfde show twee keer van tv gehaald, au", schrijft ze op Instagram.
Vanaf deze woensdagavond al zullen herhalingen van Steenrijk, Straatarm te zien zijn op het tijdstip van Een Plek onder de Zon, om 20:30 uur op SBS6.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit