TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Manon was al tientallen keren in Afrika geweest, maar was nooit van plan om zich daar te vestigen. Totdat de Rotterdamse een aantal jaar geleden de Masai-gemeenschap bezocht en verliefd werd op stamhoofd Sankale. In Floortje Naar het Einde van de Wereld reist Floortje Dessing naar de wildernis in Kenia, waar de twee een eenvoudig bestaan hebben bij de Masai.
Via zonnepanelen hebben ze net genoeg elektriciteit, en dat is wel nodig. Manon en Sankale runnen een reisorganisatie waarmee ze programma's voor toeristen samenstellen.
Het jachtige bestaan in Nederland mist Manon niet. Ze viel dan ook voor Sankale's levensinstelling die kenmerkend is voor de Masai: besteed alleen aandacht aan wat er die dag moet gebeuren en neem voldoende tijd om op te laden. (HH)
Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'
10:24Programma Olympische Winterspelen maandag 9 februari: Zo laat beginnen Femke Kok en Jutta Leerdam aan 1.000 meter
10:00Femke Kok blikt vooruit op haar Olympische Spelen: 'Probeer altijd het beste uit mezelf te halen'
09:32Wordt het straks Pauw, De Wit, Moggré EN Klamer?
09:11Estelle Cruijff in Het Waren 2 Fantastische Dagen: 'Mijn hypotheek hangt om mijn arm'