TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De voetbaltrainer zou aanvankelijk al zijn opwachting maken in de tweede reeks van Hoge Bomen, maar omdat presentator Jeroen van der Boom toen te kampen had met een coronabesmetting, werd er een streep gezet door de ontmoeting. Van uitstel komt echter geen afstel en daarom maakt Ronald Koeman deze week alsnog zijn opwachting.
Jeroen van der Boom praat met hem over de liefde, zijn kortstondige ervaringen als trainer bij FC Barcelona en zijn toekomstplannen. Hij verliet namelijk het Nederlandse elftal om in Spanje zijn grote droom na te leven, maar nu die droom in duigen is gevallen, is de vraag waar hij staat. Zien we hem straks toch terug als trainer van Oranje? Of heeft hij een ander beeld voor de toekomst?
Tussen dit openhartige gesprek door zal Ronald Koeman verrast worden met bijzondere optredens en gasten.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Xandra Velzeboer maakt favorietenrol op 500 meter waar: GOUD!
20:44Ferry Doedens reageert na ophef over ‘heftige’ trailer Ferry Lost
15:01De eerste beelden van het nieuwe seizoen Urk! zijn verschenen
15:00Komt er een derde seizoen van Máxima? Regisseurs blijven geheimzinnig!
14:33Dit is wanneer het zevende seizoen van Break Free te zien is