TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een flinke spoiler voor de fans van De Slimste Mens maandagavond. Door een fout tijdens de commercial break rondom het zesuurjournaal op NPO 1 werd al verklapt wie de aflevering van het populaire quizprogramma wel en niet zouden overleven.
De altijd scherpe mediapersoonlijkheid Tina Nijkamp spotte de blunder en deed daarna haar beklag op Instagram.
Er was tijdens het reclameblok een promo voor de aflevering van dinsdagavond te zien in plaats van die van maandagavond. Daardoor was al vroegtijdig kenbaar welke De Slimste Mens-kandidaten er wel en niet een ronde verder kwamen.
Voormalig SBS6-programmadirecteur Tina Nijkamp kijkt graag naar het goed bekeken quizprogramma en was niet blij met de fout die ze spotte. Ze had daarom nog een fijn advies voor de NPO. "Wellicht handig om nog even de promo's van De Slimste Mens voor de komende uren en voor de rest van de week te checken?"
Miljuschka Witzenhausen reist langs het Romeinse Rijk in nieuwe Disney+-serie
10:33Prime Video deelt trailer van LOL: Last One Laughing Halloween Special
10:00Mariska Bauer kiest eindelijk voor zichzelf: 'Ik maak nu ruimte voor mijn dromen'
09:32EO-programma Een Buitengewoon Gesprek krijgt een nieuw seizoen
08:57Nieuw seizoen van Kopen Zonder Kijken in de maak