TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een flinke spoiler voor de fans van De Slimste Mens maandagavond. Door een fout tijdens de commercial break rondom het zesuurjournaal op NPO 1 werd al verklapt wie de aflevering van het populaire quizprogramma wel en niet zouden overleven.
De altijd scherpe mediapersoonlijkheid Tina Nijkamp spotte de blunder en deed daarna haar beklag op Instagram.
Er was tijdens het reclameblok een promo voor de aflevering van dinsdagavond te zien in plaats van die van maandagavond. Daardoor was al vroegtijdig kenbaar welke De Slimste Mens-kandidaten er wel en niet een ronde verder kwamen.
Voormalig SBS6-programmadirecteur Tina Nijkamp kijkt graag naar het goed bekeken quizprogramma en was niet blij met de fout die ze spotte. Ze had daarom nog een fijn advies voor de NPO. "Wellicht handig om nog even de promo's van De Slimste Mens voor de komende uren en voor de rest van de week te checken?"
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
09:30Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden deze zomer
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
