TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een flinke spoiler voor de fans van De Slimste Mens maandagavond. Door een fout tijdens de commercial break rondom het zesuurjournaal op NPO 1 werd al verklapt wie de aflevering van het populaire quizprogramma wel en niet zouden overleven.
De altijd scherpe mediapersoonlijkheid Tina Nijkamp spotte de blunder en deed daarna haar beklag op Instagram.
Er was tijdens het reclameblok een promo voor de aflevering van dinsdagavond te zien in plaats van die van maandagavond. Daardoor was al vroegtijdig kenbaar welke De Slimste Mens-kandidaten er wel en niet een ronde verder kwamen.
Voormalig SBS6-programmadirecteur Tina Nijkamp kijkt graag naar het goed bekeken quizprogramma en was niet blij met de fout die ze spotte. Ze had daarom nog een fijn advies voor de NPO. "Wellicht handig om nog even de promo's van De Slimste Mens voor de komende uren en voor de rest van de week te checken?"
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Beck, Herdenking Srebrenica, Deuce Bigalow: Male Gigolo
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:00Winnen: maak kans op de FIFA World Cup van LEGO
00:15Winter vol liefde ster-Antine onthult nieuwe liefde: 'Hij geeft me heel veel rust'
00:09Leontien van Moorsel rekent hard af met Chris Woerts na omstreden Tour-uitspraken