TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een flinke spoiler voor de fans van De Slimste Mens maandagavond. Door een fout tijdens de commercial break rondom het zesuurjournaal op NPO 1 werd al verklapt wie de aflevering van het populaire quizprogramma wel en niet zouden overleven.
De altijd scherpe mediapersoonlijkheid Tina Nijkamp spotte de blunder en deed daarna haar beklag op Instagram.
Er was tijdens het reclameblok een promo voor de aflevering van dinsdagavond te zien in plaats van die van maandagavond. Daardoor was al vroegtijdig kenbaar welke De Slimste Mens-kandidaten er wel en niet een ronde verder kwamen.
Voormalig SBS6-programmadirecteur Tina Nijkamp kijkt graag naar het goed bekeken quizprogramma en was niet blij met de fout die ze spotte. Ze had daarom nog een fijn advies voor de NPO. "Wellicht handig om nog even de promo's van De Slimste Mens voor de komende uren en voor de rest van de week te checken?"
Er komt dus toch een livestream van De Bondgenoten
11:31Op deze datum zie je de nieuwe Nederlandse dramaserie Pro Deo met Tjitske Reidinga
10:58Make Up Your Mind komt met een special en dít is het thema
10:40De nieuwe realityserie van André Hazes is in oktober te zien
10:30De 5 beste programma's om deze week te streamen