TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een flinke spoiler voor de fans van De Slimste Mens maandagavond. Door een fout tijdens de commercial break rondom het zesuurjournaal op NPO 1 werd al verklapt wie de aflevering van het populaire quizprogramma wel en niet zouden overleven.
De altijd scherpe mediapersoonlijkheid Tina Nijkamp spotte de blunder en deed daarna haar beklag op Instagram.
Er was tijdens het reclameblok een promo voor de aflevering van dinsdagavond te zien in plaats van die van maandagavond. Daardoor was al vroegtijdig kenbaar welke De Slimste Mens-kandidaten er wel en niet een ronde verder kwamen.
Voormalig SBS6-programmadirecteur Tina Nijkamp kijkt graag naar het goed bekeken quizprogramma en was niet blij met de fout die ze spotte. Ze had daarom nog een fijn advies voor de NPO. "Wellicht handig om nog even de promo's van De Slimste Mens voor de komende uren en voor de rest van de week te checken?"
Dit is de startdatum van het nieuwe interviewprogramma van Wilfred Genee
09:37Jan Versteegh presenteert nieuw realityprogramma Vijf Dagen Vast
09:32Wanneer is de finale van Survive Your Family te zien?
07:44De TV van gisteren: Robert Jan uit B&B Vol Liefde slachtoffer van oplichtster Liz in Kees van der Spek Ontmaskert
07:00GTST Spoilers - maandag 1 juni t/m donderdag 4 juni 2025