TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Chantal Janzen neemt de gasten in Oh, Wat een Jaar! mee terug naar het feestelijke 1975. In dat jaar trokken de Amerikaanse troepen zich terug en kwam er een einde aan de Vietnamoorlog. Nederland behaalde succes op het Eurovisie Songfestival. Teach-in won met het nummer ‘Dinge-dong’. Op muziekgebied was er ook succes voor de George Baker Selection, die grote hits scoorde met ‘Paloma blanca’ en ‘Morning sky’.
Aan de andere kant van de wereld vond een ingrijpende gebeurtenis plaats die ook veel betekende voor Nederland. Op 25 november werd de Republiek Suriname opgericht en daarmee was het land na 308 jaar weer onafhankelijk van Nederland. Ook kwam er meer aandacht voor veiligheid in het verkeer: de bromfietshelm en autogordel werden verplicht.
Oh, Wat een Jaar is nog tot 4 november 2023 iedere zaterdag om 20:00 uur te zien op RTL4. Op 11 november neemt de nieuwe kennisquiz All against 1 het stokje over.
Buddy Vedder grapt: 'In zekere zin heeft Jamai zijn carrière aan mij te danken'
10:00Hélène Hendriks blikt vooruit op De Staatsloterij Show: 'Dit is levensgroot apenkooien'
09:57De TV van gisteren: veelbesproken finale The Voice of Holland ooit bezorgt RTL Tonight kijkcijferrecord
22:30Dit is de winnaar van The Voice of Holland 2026
15:04Terug van weggeweest: deze MAFS-koppels laten zien hoe het kan slagen