TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het programma komt eerder dan verwacht op de buis.
Voordat we het echter gaan hebben over de startdatum, eerst even over de veranderingen. Wendy van Dijk, Britt Dekker en Martien Meiland zijn in het nieuwe seizoen van Wie van de 3 gelukkig weer van de partij, maar Najib Amhali en Raven van Dorst keren niet terug. Volgens Najib hadden ze er simpelweg geen zin meer in om weer te moeten raden wie nu de brandweerman, piloot of politieagent was. Dit seizoen verwelkomen de makers daarom twee nieuwe panelleden: Gert Verhulst en James Cooke.
Deze twee vormen op de Belgische televisie al jaren een komisch duo, dus aan humor vast en zeker geen gebrek.
Het nieuwe seizoen van Wie van de 3 zal vanaf zaterdag 18 januari wekelijks om 21:30 uur te zien zijn, vlak na The Tribute - Battle of the Bands. Opvallend, want vorige maand kondigde Talpa nog aan dat dan De Alleskunner Duo's zou gaan beginnen. Wanneer dat programma nu zijn debuut maakt, moet blijken.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Welmoed Sijtsma maakt overstap naar RTL en krijgt eigen late night-talkshow
11:17Zijn GTST-actrices Noa, Noa en Jolijn de opvolgers van Linda, Roos en Jessica?
10:30Zo warm wordt het zaterdag in Nederland tijdens de WK-wedstrijd tegen Zweden
10:11Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op maandag
09:35Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden