TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
De afgelopen zes weken onderzocht Dennis Weening in ADHDennis of hij kampt met een vorm van ADHD. Hij sprak met collega's als Jan Versteegh en Jochem Myjer die beide een verleden met de aandoening hebben. Ook ontmoette hij ADHD-patiënten die noodgedwongen medicatie gebruiken om grip op het leven te krijgen. Ook reisde hij onder meer naar de Verenigde Staten waar een op de tien kinderen inmiddels de diagnose ADHD heeft.
Vooraf zei Dennis in interviews dat hij niet bang is dat aan het eind van zijn zoektocht blijkt dat hij inderdaad ADHD heeft. In tegendeel: "Voor mijn omgeving zou de diagnose wel fijn zijn. Dan weten ze tenminste dat ik geen volslagen idioot ben", zo zei hij in gesprek met De Telegraaf: "Als ik geen ADHD heb, dan ben ik gewoon een sukkel."
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Programma Olympische Winterspelen donderdag 12 februari
00:38Komende week in GTST: Verstikkende verzandingen en de intentionele incarceratie
20:12Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)