TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daar werkt hij samen met zijn vrouw Veronica Corningstone (Christina Applegate). Al is dat van korte duur.
Als hun baas (Harrison Ford) met pensioen gaat, maar Veronica promotie. Ron is niet meer nodig bij GNN: hij krijgt de zak.
Gekwetst pakt hij zijn biezen en gaat naar huis, naar San Diego, om zijn wonden te likken. Na een tijdje kruipt het verslaggeversbloed toch waar het niet gaan kan.
Ron keert in Anchorman 2: The Legend Continues terug in New York. Hij gaat aan de slag bij Global News Network (GNN), het allereerste 24-uurs nieuwskanaal ter wereld.
Dat doet hij niet alleen. Zijn oude collega's Champ (David Koechner), Brick (Steve Carell) en Brian (Paul Rudd) vergezellen hem.
Al in 2004, toen de eerste Anchorman verscheen, was er sprake van een vervolg. In de jaren daarna kwam het er maar niet van.
Uiteindelijk moesten de fans tot 2013 wachten op Anchorman 2: The Legend Continues. Waarom het zo lang duurde? Simpel: geld.
Zelfs toen hoofdrolspelers Will Ferrell, Paul Rudd en Steve Carell aangaven dat ze een lager gage genoegen zouden nemen, wilde Paramount er niet aan. Uiteindelijk ging de studio toch overstag.
Daar zal niemand spijt van gehad hebben: de film bracht een dikke 170 miljoen dollar op. Op een budget van 50 miljoen is dat alleraardigst.
Make Up Your Mind: Deze BN'ers dompelden zich onder in de wereld van drag met Songfestival-tintje
12:01Shownieuws strikt ABBA-icoon Björn Ulvaeus voor spraakmakend interview
11:41Cornald Maas getroffen door kwaadaardige vorm van chronische kanker
11:26Anouk laat van zich horen bij VI: 'Ik moet kaarten verkopen'
11:07RTL geeft Gerard Joling bedenktijd voor vervolg Only Joling