TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
De 464.000 kijkers konden de presentatieklus van de cabaretier erg waarderen.
Richard ging in gesprek met mensen die lijden aan dementie en ondertussen werd er zoveel mogelijk geld opgehaald voor Alzheimer Nederland, want er is nog altijd geen medicijn of behandeling tegen deze vreselijke hersenziekte.
De kijkers waren erg onder de indruk van de heftige verhalen die werden verteld, maar ook van Richard Groenendijk die de presentatie volgens hen enorm goed deed.
Er kwamen tijdens de liveshow uiteindelijk 11.331 donateurs bij voor Alzheimer Nederland. Een prachtig aantal!
Normaliter presenteert Anniko van Santen #herinneringenvoorhetleven..
Dit jaar is de eer aan Richard Groenendijk, en ook hij kan dit zeer inlevend!#herinneringenvoorhetleven — audrey (@Braafheidzelve) July 8, 2026
Indrukwekkend erfelijke alzheimer in de familie. Man wat een verhaal ~ ‘herinneringen voor het leven’ — ap berentsen (@vakkdchem) July 8, 2026
@RichardGroenen wat presenteer je dit programma goed! ??
Ik jank intussen de ogen uit m’n kop. #herinneringenvoorhetleven #NPO1 — ?????? ????????? (@StuifzandHeleen) July 8, 2026
Op RTL 4 was het weer tijd voor een nieuwe aflevering van Het Perfecte Plaatje op Reis dat dit seizoen maar liefst drie keer per week op de zender te zien is.
De 563.000 kijkers hadden dit keer veel kritiek op de juryleden, want die wilden in eerste instantie een grappige foto zien maar achteraf bleek toch van niet. Het was allemaal nogal onduidelijk en daar stoorden de kijkers zich behoorlijk aan.
Jullie fout jury, moest het een grap zijn of juist het proces?!... en dan de kritieken net andersom geven ???? Beetje onduidelijk #hetperfecteplaatje — Claudia (@_cloudy_a) July 8, 2026
De jury moet de volgende shoot echt even duidelijk bij hun opdracht blijven en niet gaan hoppen tussen 'wel grappig,.maar had toch maar gekozen voor het proces' en vice versa.... #hetperfecteplaatje pic.twitter.com/8sFqTodpPW — Michelle (@Mies10) July 8, 2026
Had ze gewoon gevraagd om het proces te fotograferen. Door het toevoegen dat er iets komisch bij moest zitten, zijn ze allemaal iets gaan forceren. Iets ingewikkeld willen maken, slaat nergens op. Het maken van het product komt nu niet goed uit de verf. #hetperfecteplaatje — Amber Baks (@AmberBaks) July 8, 2026
Er werd verder ook nog gekeken naar VI Oranje op SBS6 (755.000), De Avondetappe op NPO 1 (693.000), GTST op RTL 4 (578.000) en De Slimste Mens België op NPO 3 (349.000).
Een bijzonder detail aan de woensdagavond was dat niet het NOS Journaal op NPO 1, maar juist het RTL Nieuws op RTL 4 het best bekeken tv-programma van de dag was. Daar keken 874.000 mensen naar.
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
15:06Jennie en Aida Jelies roepen afschuw op met zangkunsten: 'Katten vlogen gordijnen in'
14:55Omroep Max bevestigt startdatum derde seizoen Grannies of Amsterdam
14:29Mart Smeets (79) heeft medelijden met Dione de Graaff na veranderingen Avondetappe
13:41Ergernis in De Bondgenoten: 'Praat eerst een toontje lager Diederik'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
