TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gemist
Simoon en Arrie Verheijen hadden namelijk een heel mooi plan.
Ze kochten een groot huis waarin ze meerdere vakantie-appartementen maakten voor gezinnen waarvan iemand een lichamelijke beperking heeft.
Simoon heeft altijd in de zorg gewerkt dus ze kan de gasten ook nog eens bijstaan als dit nodig is. Hartstikke nobel natuurlijk en dat konden de 1 miljoen kijkers erg waarderen.
Wat een in en in goede mensen bij #ikvertrek. Prachtig initiatief — Philip (@philipgron) March 11, 2026
Simoon en haar familie zijn geweldige mensen. Ben blij voor ze dat het zo mooi is geworden. Vajen was zo blij toen ze aankwam voor haar vakantie. Mooi. #ikvertrek — Miriam ? (@mboschnl) March 11, 2026
Wat goed bedacht dit concept. Is ook erg mooi geworden. Wens ze alle goeds en veel fijne vakantie gangers. Positieve familie ook! #Ikvertrek — globy??7 ?? (@globy07) March 11, 2026
Mooi geworden. En met een nobel doel. Complimenten!! #ikvertrek — Nobody ???? (@PieBie69) March 11, 2026
Dit is echt een "Eind goed, al goed" aflevering #ikvertrek — NKNLZ (@_8tien18) March 11, 2026
NPO 1 had niet alleen mooie kijkcijfers te pakken met Ik Vertrek, maar ook met De Slimste Mens. Daar keken 1,2 miljoen geïnteresseerden naar en die waren net zo kritisch als de jury.
De kijkers konden het namelijk niet echt waarderen dat de jury niet één lijn trok bij het goed- en afkeuren van de gegeven antwoorden.
Beetje oneerlijk wat betreft noemen van een naam: van de Vorst moest zijn Peter vd Vorst. De Wit was voldoende; Tim erbij hoefde niet. Vreemd. #deslimstemens — Kees van Dun (@DunKees) March 11, 2026
De Vorst wordt niet goedgekeurd want moest Peter voor maar De Wit wel zonder Tim #deslimstemens #jury — Anne-Marie (@AmVeralynn) March 11, 2026
De Verraders was voor de tweede avond op rij te zien bij RTL 4 en trok 573.000 kijkers, De Bogaartjes op SBS6 deden het ook prima met 458.000 fans en de winnaar van de dag was als vanouds het NOS Journaal met 1,5 miljoen geïnteresseerden.
*De kijkcijfers uit dit artikel komen van Tina Nijkamp. De media-expert publiceert iedere dag de meest opvallende cijfers op haar Instagram-account @tinanijkamp.
Vanavond op TV: Klinkt als een sekte, 010: De mensen die Rotterdam kleur geven, Apollo 13
17:38Geen nieuw seizoen voor St. Willebrord: Het Mirakel van Brabant
16:06Makers van Klem komen met serie De Prijs: met Teun Luijkx, Emma Josten en Georgina Verbaan
15:47The Voice of Holland: dit is het team van Suzan en Freek
14:30Steun en toeverlaat van André van Duin overleden: 'Bedankt'