TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Gouden Televizier-Ring
Zo maakte Dwars door de Lage Landen dinsdagochtend al bekend te komen met een extra aflevering.
Ook André van Duin is gevraagd hoe hij zijn kansen inschat. In het NPO Radio 2-programma Jan-Willem Start Op! Stelt hij dat hij denkt dat B&B Vol Liefde er met de ring vandoor gaat. "Dat kan bijna niet anders dan dat jullie gaan winnen", zei André richting de co-host van het Radio 2-programma Jeroen Kijk in de Vegte. Hij is de voice-over van het populaire programma.
Volgens André was het programma iedere dag wel spraakmakend en daarmee zou het raar zijn als ze niet zouden winnen. "Wij zijn weliswaar een gevaarlijke outsider. Maar ik denk B&B, dat kan bijna niet anders." Eerder vertelde zijn collega Janny van der Heijden op Radio 10 dat zij denkt dat Denkend Aan Holland zeker een grote kans maakt op de Gouden Televizier-Ring.
Deelnemers van B&B Vol Liefde zijn inmiddels ook druk met het regelen van outfits en zitten in de stoel voor proefsessies voor haar en make-up. Suzanne, die samen is met Robert Jan en een van de succesverhalen is van seizoen 2024, zat eerder deze week al klaar in de stoel en Anja ging jurken passen bij Addy van den Krommenacker.
Op donderdag 17 oktober zie je om 20:30 uur bij AVROTROS op NPO 1 live de Rode Loper. Direct na deze uitzending is om 21:00 uur live het Gouden Televizier-Ring Gala te zien, ook bij AVROTROS op NPO 1.
Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek
08:01De TV van gisteren: Realityserie De Hanslers blijft scoren
08:00Carlo Boszhard leerde belangrijke lessen van Paul van Gorcum
07:00GTST Spoilers - maandag 8 t/m donderdag 11 december 2025
06:00Advent dag 2 | De 5 leukste Nederlandse realityshows op Prime Video