Muziek
AVROTROS deelt eerste beelden van Beste Zangers Kika Special
Judith Regeling
  ·  
Zakdoekjes zullen geen overbodige luxe zijn.
Beste Zangers
Het AVROTROS-programma Beste Zangers sluit al seizoenen lang af met een aflevering waarin de BN'ers hun samenzang laten horen. En precies dat gegeven brengen ze nu ook terug in de special. Het zijn namelijk Jaap Reesema, Maria Fiselier, Henk Poort, Tania Kross, Tabitha en Glen Faria die zich - onder toeziend oog van presentator Jan Smit en hoofdgast Anita Meyer - wagen aan een prachtig duet om zo aandacht te vragen voor KiKa en alle kinderen die te maken hebben met kanker.
Stichting Kinderen Kankervrij
Naast muziek zal er op deze avond ook aandacht zijn voor persoonlijke verhalen. Niet van de BN'ers zelfs maar wel van kinderen en ouders die te maken hebben met deze ernstige ziekte. Zo gaan Glen Faria, Maria Fiselier en Tabitha alledrie langs bij een gezin waarbij kinderkanker onderdeel van hun leven is of is geweest. Het doel hiermee is natuurlijk dat er zo veel mogelijk wordt gedoneerd aan dit goede doel.
Eerste beelden
Ben je nu benieuwd wie muzikaal hun krachten bundelen? Uit de eerste beelden - die je hieronder kunt zien - blijkt al dat onder meer Tania Kross en Henk Poort hun krachten bundelen net als Tabitha en Henk Poort. Jaap Reesema brengt solo zijn hit Grijs ten gehore en daarbij houdt niet iedereen het droog.
Dit bericht op Instagram bekijken
Beste Zangers KiKa Special is 8 december om 20:30 uur te zien op NPO1.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 09:14Zo gaat het nu met Walter & Marcel uit Ik Vertrek
08:35De TV van gisteren: Wie Is De Mol? trekt de kar in kijkcijferstrijd
21:54WIDM-kijkers lyrisch over psychologisch spelletje: 'Makers stijgen boven zichzelf uit'
21:30De beste hints en aanwijzingen van Wie Is de Mol? 2023
12:43Ook eerste seizoen Vlaamse Kopen Zonder Kijken op Videoland