TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wie heb ik aan de lijn? Hallo Hallo!"
Suzan en Freek zijn momenteel te zien in Liefde voor Muziek, de Vlaamse versie van het succesvolle AVROTROS-programma Beste Zangers. En dat blijft dan ook niet onopgemerkt. Enkele weken geleden kregen ze onze zuiderburen nog flink aan het huilen met een Nederlandstalige versie van het nummer Not Easy van deelnemer Laura Tesoro.
Deze week gooiden ze het echter over een compleet andere boeg. Speciaal voor voor Hanne, Marthe en Julia van K3 maakten ze namelijk een geheel eigen versie van oorwurmer Tele-Romeo, waarbij Freek zelfs zijn rapskills uit de kast haalden. En even eerlijk, daar valt toch haast ieders mond van open?
Ook in België zijn ze diep onder de indruk van het optreden van dit duo. Op X, voormalig Twitter, klinkt er niets meer dan lof.
Suzan & Freek jongens. Zo goed, zo leuk. #liefdevoormuziek — sabrina. (@brien_x) April 9, 2024
Wat een coole cover van suus en freek ?#liefdevoormuziek — ? (@SerenityHeyeri1) April 9, 2024
oke ma deze versie van suus&freek is EVERYTHING WHAAAA ?????? #liefdevoormuziek — fleur branswyk (@leefvoorjou) April 9, 2024
ik houuuuu van Suzan & Freek ??? #liefdevoormuziek — li ? (@droomdonkerweg) April 9, 2024
Nu al mijn favoriete avond, zo’n goeie covers #liefdevoormuziek — Dzila ?? (@Dziloushh) April 9, 2024
Al meteen verkocht aan de versie van Teleromeo #Liefdevoormuziek — Stijn (@njits42) April 9, 2024
Partnerbijdrage
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'