TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Wie heb ik aan de lijn? Hallo Hallo!"
Suzan en Freek zijn momenteel te zien in Liefde voor Muziek, de Vlaamse versie van het succesvolle AVROTROS-programma Beste Zangers. En dat blijft dan ook niet onopgemerkt. Enkele weken geleden kregen ze onze zuiderburen nog flink aan het huilen met een Nederlandstalige versie van het nummer Not Easy van deelnemer Laura Tesoro.
Deze week gooiden ze het echter over een compleet andere boeg. Speciaal voor voor Hanne, Marthe en Julia van K3 maakten ze namelijk een geheel eigen versie van oorwurmer Tele-Romeo, waarbij Freek zelfs zijn rapskills uit de kast haalden. En even eerlijk, daar valt toch haast ieders mond van open?
Ook in België zijn ze diep onder de indruk van het optreden van dit duo. Op X, voormalig Twitter, klinkt er niets meer dan lof.
Suzan & Freek jongens. Zo goed, zo leuk. #liefdevoormuziek — sabrina. (@brien_x) April 9, 2024
Wat een coole cover van suus en freek ?#liefdevoormuziek — ? (@SerenityHeyeri1) April 9, 2024
oke ma deze versie van suus&freek is EVERYTHING WHAAAA ?????? #liefdevoormuziek — fleur branswyk (@leefvoorjou) April 9, 2024
ik houuuuu van Suzan & Freek ??? #liefdevoormuziek — li ? (@droomdonkerweg) April 9, 2024
Nu al mijn favoriete avond, zo’n goeie covers #liefdevoormuziek — Dzila ?? (@Dziloushh) April 9, 2024
Al meteen verkocht aan de versie van Teleromeo #Liefdevoormuziek — Stijn (@njits42) April 9, 2024
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Edsilia Rombley te zien in Verborgen Verleden: 'Er valt nu echt iets op z'n plek'