TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Leuk nieuws voor iedereen die geen genoeg kan krijgen van John de Bever en Kees Stevens: er komt een nieuw seizoen van hun realityserie De Bevers aan!
Dat laten de twee weten aan TVgids.nl.
Dan is er nog meer goed nieuws voor de fans: het duo krijgt meer zendtijd. "De uitzendingen worden allemaal twintig minuten langer dus gaan een uur duren", aldus John.
Kees kan ons ook al vertellen wat we voor avonturen gaan zien in de nieuwe reeks. "Het wordt een verzameling van wat we dit jaar allemaal gaan doen. We staan in het theater, we gaan naar Curaçao met fans en aan het einde van het jaar komen nog de shows in Ahoy natuurlijk."
Ze zijn erg dankbaar dat er een nieuw seizoen van hun realityserie komt. "We vinden het ook heel fijn dat de mensen het allemaal zo leuk vinden. Dat had ook averechts kunnen werken toen we eraan begonnen", vertelt John.
De Bevers is in oktober weer te zien bij RTL 5 en Videoland.
Surprise: Er gaat een derde vrouw op zoek naar de liefde in De Bachelorette
12:25Philip Freriks keert terug met Oorlogsalbums
12:00Voormalig Prince Charming Diego González-Clark scoort rol in GTST
11:56Jan Versteegh heeft een nieuwe televisieklus te pakken: 'Ik mag het eindelijk zeggen'
11:14Frank Lammers ligt niet wakker van opmerkingen Johan Derksen: 'Wat een kleuter is dat zeg'