TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na veertig weken soap zijn de makers van GTST toe aan de zomerstop en dat betekent extra spannende cliffhangers. Vorig seizoen raakte het gros van de Meerdijkers betrokken bij een grote kettingbotsing, ditmaal beleeft iedereen een eigen, emotionele zomercliff.
Lees ook: Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden vanaf juni 2024
Vooral Nola (Noa Jacobus) gaat een onzekere tijd tegemoet nu ze weet dat ze ernstig ziek is. Nola besluit haar diagnose direct met vrienden en familie te delen tijdens de grote benefietdag die ze samen met haar oom presenteert.
Ondertussen nemen Julian en Elisa afscheid van hun kroost, hoort Henk een pijnlijke waarheid over Laura en laat Tamara (Ortál Vriend) onverwacht haar ware aard zien. Hoe dit verder gaat? De antwoorden volgen als de serie op maandag 26 augustus terugkeert voor het 35e seizoen.
De cliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden zie je op donderdag 30 mei vanaf 20:30 uur op RTL4.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Terugkijken: Lionel Messi dolt Algerije met prachtige hattrick tijdens WK voetbal
09:22De eerste beelden van de nieuwe Netflix-serie De Eetclub zijn verschenen
09:05Oh nee: dit is waarom De Bondgenoten woensdag pas om 22:00 uur te zien is
08:44De TV van gisteren: De Bondgenoten-kijkers vellen eerste oordeel over nieuwe bewoners
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De dag dat ..., Legally Blonde 2: Red, White & Blonde