TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na veertig weken soap zijn de makers van GTST toe aan de zomerstop en dat betekent extra spannende cliffhangers. Vorig seizoen raakte het gros van de Meerdijkers betrokken bij een grote kettingbotsing, ditmaal beleeft iedereen een eigen, emotionele zomercliff.
Lees ook: Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden vanaf juni 2024
Vooral Nola (Noa Jacobus) gaat een onzekere tijd tegemoet nu ze weet dat ze ernstig ziek is. Nola besluit haar diagnose direct met vrienden en familie te delen tijdens de grote benefietdag die ze samen met haar oom presenteert.
Ondertussen nemen Julian en Elisa afscheid van hun kroost, hoort Henk een pijnlijke waarheid over Laura en laat Tamara (Ortál Vriend) onverwacht haar ware aard zien. Hoe dit verder gaat? De antwoorden volgen als de serie op maandag 26 augustus terugkeert voor het 35e seizoen.
De cliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden zie je op donderdag 30 mei vanaf 20:30 uur op RTL4.
Moeder Mary geeft update over Marco Borsato: 'Blije man'
06:47Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Morning Glory
09:10De TV van gisteren: The voice of Holland keert terug met 1,8 miljoen kijkers
08:39Makers Flikken Rotterdam zoeken met spoed donkere bus voor opnames
08:33Beau kondigt nieuwe docuserie aan en zoekt jongeren in jeugdzorg