TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na veertig weken soap zijn de makers van GTST toe aan de zomerstop en dat betekent extra spannende cliffhangers. Vorig seizoen raakte het gros van de Meerdijkers betrokken bij een grote kettingbotsing, ditmaal beleeft iedereen een eigen, emotionele zomercliff.
Lees ook: Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden vanaf juni 2024
Vooral Nola (Noa Jacobus) gaat een onzekere tijd tegemoet nu ze weet dat ze ernstig ziek is. Nola besluit haar diagnose direct met vrienden en familie te delen tijdens de grote benefietdag die ze samen met haar oom presenteert.
Ondertussen nemen Julian en Elisa afscheid van hun kroost, hoort Henk een pijnlijke waarheid over Laura en laat Tamara (Ortál Vriend) onverwacht haar ware aard zien. Hoe dit verder gaat? De antwoorden volgen als de serie op maandag 26 augustus terugkeert voor het 35e seizoen.
De cliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden zie je op donderdag 30 mei vanaf 20:30 uur op RTL4.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk