TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Na veertig weken soap zijn de makers van GTST toe aan de zomerstop en dat betekent extra spannende cliffhangers. Vorig seizoen raakte het gros van de Meerdijkers betrokken bij een grote kettingbotsing, ditmaal beleeft iedereen een eigen, emotionele zomercliff.
Lees ook: Dit programma vervangt Goede Tijden, Slechte Tijden vanaf juni 2024
Vooral Nola (Noa Jacobus) gaat een onzekere tijd tegemoet nu ze weet dat ze ernstig ziek is. Nola besluit haar diagnose direct met vrienden en familie te delen tijdens de grote benefietdag die ze samen met haar oom presenteert.
Ondertussen nemen Julian en Elisa afscheid van hun kroost, hoort Henk een pijnlijke waarheid over Laura en laat Tamara (Ortál Vriend) onverwacht haar ware aard zien. Hoe dit verder gaat? De antwoorden volgen als de serie op maandag 26 augustus terugkeert voor het 35e seizoen.
De cliffhanger van Goede Tijden, Slechte Tijden zie je op donderdag 30 mei vanaf 20:30 uur op RTL4.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen