TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zomerstop begint dit jaar vroeg bij GTST. Een maand eerder dan anders dient de traditionele cliffhanger zich aan.
Alle ogen zijn in deze aflevering gericht op Laura (Jette van der Meij) en Henk (Johnny Kraaijkamp) die elkaar eeuwige trouw gaan beloven. In Meerdijk lopen bruiloften zelden goed af en ook nu dreigen de nodige problemen. Henks zoon Jonathan (Thijs Boermans) speelt een belangrijke rol tijdens de dag, maar twijfelt of hij wel moet gaan.
Linda (Babette van Veen) is ceremoniemeester, maar voelt zich beroerd en heeft zich ook nog eens verslapen. Daarnaast zorgt Merel voor spanningen binnen de familie door de veel oudere Stefano mee te nemen naar de huwelijksvoltrekking.
De vaste kijkers kunnen volgens RTL een spectaculaire cliffhanger verwachten en dat heeft alles te maken met... een partyboot. Terwijl de gasten namelijk in deze slotaflevering ondanks alle bovenstaande problemen genieten van de bruiloft, geeft iemand de liefdevolle dag onverwachts een compleet andere wending. Met dramatische consequenties voor alle inwoners.
Bekijk snel: De eerste beelden van de GTST-cliffhanger 2023
Vanaf maandag 28 augustus is te zien hoe de zomercliff afloopt.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: A beautiful mess, Race across the world, Oblivion
23:16Paulien Cornelisse open over gezondheid in De Slimste Mens: 'Blijdschap overheerst'
15:59Video: De Bondgenoten-Mercedes haalt uit naar Salar: 'Laat me met rust'
15:37Dit programma vervangt Beste Zangers op NPO1
14:13Kees van der Spek komt met bijzondere update over oplichtster van B&B Vol Liefde-Robert Jan