TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
De zomerstop begint dit jaar vroeg bij GTST. Een maand eerder dan anders dient de traditionele cliffhanger zich aan.
Alle ogen zijn in deze aflevering gericht op Laura (Jette van der Meij) en Henk (Johnny Kraaijkamp) die elkaar eeuwige trouw gaan beloven. In Meerdijk lopen bruiloften zelden goed af en ook nu dreigen de nodige problemen. Henks zoon Jonathan (Thijs Boermans) speelt een belangrijke rol tijdens de dag, maar twijfelt of hij wel moet gaan.
Linda (Babette van Veen) is ceremoniemeester, maar voelt zich beroerd en heeft zich ook nog eens verslapen. Daarnaast zorgt Merel voor spanningen binnen de familie door de veel oudere Stefano mee te nemen naar de huwelijksvoltrekking.
De vaste kijkers kunnen volgens RTL een spectaculaire cliffhanger verwachten en dat heeft alles te maken met... een partyboot. Terwijl de gasten namelijk in deze slotaflevering ondanks alle bovenstaande problemen genieten van de bruiloft, geeft iemand de liefdevolle dag onverwachts een compleet andere wending. Met dramatische consequenties voor alle inwoners.
Bekijk snel: De eerste beelden van de GTST-cliffhanger 2023
Vanaf maandag 28 augustus is te zien hoe de zomercliff afloopt.
Partnerbijdrage
'Dit is echt een leuk nieuw Vandaag Inside-talent'
10:29Tygo Gernandt terug in Fort Alpha: 'Ik zat juichend achter mijn telefoon'
10:21Vanaf deze datum is de streaming-editie van Wie is de Mol? te zien
09:54Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Ewout:
09:02Fred wil geen verwijten van Ellen in B&B Vol Liefde