TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Let op: dit artikel bevat spoilers!
Eva en Wolfs krijgen te maken met een poging tot moord: een lid van een mannenkoor is vergiftigd na het eten van paaseitjes tijdens de repetities. Wie o wie heeft het op deze Jos Kremers gemunt? 
De rechercheurs gaan alle pistes af: is Jos vergiftigd vanwege zijn werk als Directeur Ruimtelijke Ordening bij de Gemeente Maastricht of heeft het misschien te maken met het koor zelf dat de laatste tijd bedreigingen ontvangt? 
De dader komt na flink wat doortastend speurwerk naar boven. De vrouw van een van de koorleden blijkt Jos te hebben vergiftigd als waarschuwing voor een ander koorlid dat ze wilde omleggen. Ze blijkt namelijk samen met haar man een bedrijf te hebben dat ze willen verkopen, maar waar een frauduleuze boekhouding aan kleeft die open en bloot zou komen te liggen door toedoen van het andere koorlid. De slachtoffers moesten daarom willekeurig lijken en niet te linken zijn aan hun bedrijf. 
Marion en Romeo buigen zich op hun beurt over een inbraakgolf waarbij de alarmen steeds zijn uitgeschakeld. Ze zoeken naar de gemene deler tussen deze zaken en komen terecht bij een voormalig crimineel die via via toegang heeft kregen tot de alarmcodes. Hij werd door 'oude vrienden' bedreigd om deze inbraken te doen, omdat hij nog een schuld bij hen af te lossen had. 
Flikken Maastricht is elke vrijdag om 20:30 uur te zien bij AVROTROS op NPO 1, maar kun je ook een aflevering vooruitkijken bij NLZIET. Heb je nog geen abonnement op deze streamingdienst? Die kun je gemakkelijk en snel hier nemen.
Partnerbijdrage
Je kunt je nu opgeven voor een nieuw seizoen van ADAM zoekt EVA
11:32Ilse DeLange: 'Wanneer The Voice Kids op tv te zien is?'
11:30Docu-serie van Koen Pieter van Dijk krijgt een vervolg
10:08Videoland deelt eerste beelden en startdatum van dramaserie BASTA
09:35Wanneer verschijnt het derde seizoen van De Moeite Waard?! op televisie?