Serie
Waldemar Torenstra geeft update over tweede seizoen Five Live
Esther Hut
  ·  
Waldemar Torenstra reageert op de kijkcijfers bij RTL Boulevard en geeft meer duidelijkheid.
‘Beetje ingezakt’
De eerste aflevering trok nog een goede miljoen kijkers, maar met de week zakte het aantal kijkcijfers in. De laatste aflevering trok nog maar 337.000 kijkers. Waldemar heeft in ieder geval nog goede hoop. “Ik ben erg blij dat er in het begin zo goed naar gekeken werd, maar ik hoop dat het weer een beetje opkrikt de komende weken, want de vorige keer was het door Max Verstappen en dachten ze dat het een beetje ingezakt was.”
De acteur roept mensen dan ook op om de serie te blijven kijken. “Ik hoor van de regisseurs dat de afleveringen naar het einde toe alleen maar beter worden, dus volgens mij moeten mensen gewoon weer gaan kijken.”
Tweede seizoen Five Live
Of we een tweede seizoen kunnen verwachten is nog maar de vraag natuurlijk. De kijkcijfers zijn dan wel laag, maar de mensen die nog kijken zijn weer laaiend enthousiast. Helemaal van de tafel is het tweede seizoen nog niet. “Er wordt op dit moment gesproken over een tweede seizoen, maar ik heb Linda nog niet gesproken over hoe we het gaan doen. Er zijn mensen enthousiast (over een tweede seizoen red.) en mensen willen het graag, dus dat is allemaal leuk,” eindigt Waldemar.
Five Live is elke zondagavond te zien om 21:30 uur op SBS6.
Wat je verder niet mag missen
Alle tipsLaatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:26Pernille La Lau verbijstert Koffietijd-collega's met stunt
10:25Deze deelnemers hebben Big Brother 2023 inmiddels verlaten
10:03Actrice Ghislaine Pierie op 53-jarige leeftijd overleden
10:00Marcel Hensema vertelt over De Stamhouder, zijn midlifecrisis en meer
09:14Zo gaat het nu met Walter & Marcel uit Ik Vertrek