TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het is Nieuwjaarsdag en dat betekent maar één ding: er gaan weer skiërs van de schans in Garmisch-Partenkirchen. Voor veel mensen een traditie op deze dag.
En die traditie ging dit jaar bijna ten onder.
Er was de afgelopen dagen veel gedoe over de uitzending van het skischansspringen. De NOS besloot namelijk om er vanwege financiële redenen een streep door te zetten en daar waren heel wat mensen teleurgesteld over. Er werd zelfs een petitie gestart om de uitzending toch in de programmering te krijgen. SBS6 gaf daar uiteindelijk gehoor aan en houdt de traditie dus in stand.
Het schansspringen in het Duitse Garmisch-Partenkirchen is nu op 1 januari 2025 vanaf 13:50 uur te volgen bij SBS6. Het commentaar wordt verzorgd door niemand minder dan Evert ten Napel, die dit in het verleden ook deed bij de NOS. "Toen SBS6 mij belde dacht ik eerst dat het een grap was (...) Ik moest er even over nadenken, maar ijdelheid heeft gewonnen van het verstand", aldus de gepensioneerde commentator tegenover De Telegraaf.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij