TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Opvallend was het shirt wat hij aan had. Het shirt kenden we al wel met 'why not' erop maar nu zat er ook een sticker op met 2025.
De vraag is wat Joost hiermee bedoelt. Is het een open sollicitatie voor het Eurovisie Songfestival van 2025 in Zwitserland? Of wil hij volgend jaar ook graag weer op Pinkpop staan. Antwoorden hierop krijgen we niet, maar duidelijk is wel dat Joost het plezier in optreden ondanks alle heisa niet verloren is.
De vraag is of het mogelijk is voor hem om mee te doen aan het Songfestival. Het onderzoek loopt nog en een regel zou zijn dat als een land gediskwalificeerd is, dat het land het jaar daarna niet mee mag doen. Ook heeft AVROTROS gezegd dat ze eerst de garantie willen dat er veranderingen komen in de organisatie. Of we meedoen en met wie, blijft dus nog de vraag.
Hendrik Jan Bökkers uit Woeste Grond duikt op in Ranking the Stars
12:05Kijkers genieten van enorme plottwist in Vals Spel: 'Geweldig'
10:57Ruben Nicolai legt het nog een keer uit: 'Zo werkt Pandora'
10:29Familie Bakhcha uit Een Huis Vol gaat op reis: 'Eindelijk uit Nederland'
09:45Dit programma vervangt Een Huis Vol op NPO1