TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Opvallend was het shirt wat hij aan had. Het shirt kenden we al wel met 'why not' erop maar nu zat er ook een sticker op met 2025.
De vraag is wat Joost hiermee bedoelt. Is het een open sollicitatie voor het Eurovisie Songfestival van 2025 in Zwitserland? Of wil hij volgend jaar ook graag weer op Pinkpop staan. Antwoorden hierop krijgen we niet, maar duidelijk is wel dat Joost het plezier in optreden ondanks alle heisa niet verloren is.
De vraag is of het mogelijk is voor hem om mee te doen aan het Songfestival. Het onderzoek loopt nog en een regel zou zijn dat als een land gediskwalificeerd is, dat het land het jaar daarna niet mee mag doen. Ook heeft AVROTROS gezegd dat ze eerst de garantie willen dat er veranderingen komen in de organisatie. Of we meedoen en met wie, blijft dus nog de vraag.
De TV van gisteren: Ruim 3,1 miljoen euro opgehaald voor Oekraïne dankzij Even Tot Hier
06:47Vanavond op TV: Top 2000 quiz, vtwonen weer verliefd op je huis, Blades of Glory
11:43Johan Derksen: 'Heb me kapot geërgerd aan Maarten van Rossem bij Pauw & De Wit' (video)
11:20Robert de Hoog onder de indruk van Pierre Bokma in Videoland-serie Sleepers
10:44Leonie ter Braak start eerder met presentatie RTL Tonight