TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Opvallend was het shirt wat hij aan had. Het shirt kenden we al wel met 'why not' erop maar nu zat er ook een sticker op met 2025.
De vraag is wat Joost hiermee bedoelt. Is het een open sollicitatie voor het Eurovisie Songfestival van 2025 in Zwitserland? Of wil hij volgend jaar ook graag weer op Pinkpop staan. Antwoorden hierop krijgen we niet, maar duidelijk is wel dat Joost het plezier in optreden ondanks alle heisa niet verloren is.
De vraag is of het mogelijk is voor hem om mee te doen aan het Songfestival. Het onderzoek loopt nog en een regel zou zijn dat als een land gediskwalificeerd is, dat het land het jaar daarna niet mee mag doen. Ook heeft AVROTROS gezegd dat ze eerst de garantie willen dat er veranderingen komen in de organisatie. Of we meedoen en met wie, blijft dus nog de vraag.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale
20:54Marieke Elsinga maakt dit najaar comeback bij RTL Boulevard
16:06André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?