TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Elke week blikt oud-deelnemer Patrick Martens voor TVgids.nl terug op de nieuwste aflevering van Wie Is de Mol?, maar in zijn nieuwste video kreeg hij een kleine flashback naar zijn seizoen waar het niet zo goed afliep met het slaan op een piñata.
Patrick liet zich iets te veel gaan.
In zijn nieuwste Mollen met Martens-video laat Patrick Martens zijn licht schijnen over de laatste verdenkingen, hints en theorieën. Hij bespreekt de verschillende opdrachten van afgelopen week, zo ook de opdracht waar de kandidaten een piñata kapot moesten slaan.
Een herinnering die bij Patrick wat nare beelden oproept, want hij vertelt dat hij in zijn Wie Is de Mol?-seizoen ook los mocht gaan op een piñata. Alleen sloeg hij nog meer ‘stuk’.
“Ik heb niet alleen de piñata kapotgeslagen, maar ook het hoofd van de cameraman. Daar zat een gat in en hij moest naar het ziekenhuis.”
Gelukkig is het goed afgelopen met de cameraman, maar de presentator laat weten “een klein Wie Is de Mol?-trauma” te hebben opgelopen.”
Benieuwd naar alle theorieën en hints van Patrick Martens? Mollen met Martens verschijnt elke maandag op TVgids.nl en Televizier.nl.
Wie Is de Mol? is elke zaterdagavond om 20:30 uur te zien op NPO1.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten