TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sterren
Zie meer TVgids.nl resultaten op Google
Maak TVgids.nl je Google-favoriet
Elke week blikt oud-deelnemer Patrick Martens voor TVgids.nl terug op de nieuwste aflevering van Wie Is de Mol?, maar in zijn nieuwste video kreeg hij een kleine flashback naar zijn seizoen waar het niet zo goed afliep met het slaan op een piñata.
Patrick liet zich iets te veel gaan.
In zijn nieuwste Mollen met Martens-video laat Patrick Martens zijn licht schijnen over de laatste verdenkingen, hints en theorieën. Hij bespreekt de verschillende opdrachten van afgelopen week, zo ook de opdracht waar de kandidaten een piñata kapot moesten slaan.
Een herinnering die bij Patrick wat nare beelden oproept, want hij vertelt dat hij in zijn Wie Is de Mol?-seizoen ook los mocht gaan op een piñata. Alleen sloeg hij nog meer ‘stuk’.
“Ik heb niet alleen de piñata kapotgeslagen, maar ook het hoofd van de cameraman. Daar zat een gat in en hij moest naar het ziekenhuis.”
Gelukkig is het goed afgelopen met de cameraman, maar de presentator laat weten “een klein Wie Is de Mol?-trauma” te hebben opgelopen.”
Benieuwd naar alle theorieën en hints van Patrick Martens? Mollen met Martens verschijnt elke maandag op TVgids.nl en Televizier.nl.
Wie Is de Mol? is elke zaterdagavond om 20:30 uur te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: RTL Boulevard trekt veel kijkers met eerbetoon aan Peter R. de Vries
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Specialist
06:00Programma WK voetbal: dit zijn de achtste finales van dinsdag 7 juli
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij