TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de voorlaatste aflevering van 10 voor Taal laat presentator Harm Edens twee uiterst talige koppels tegen elkaar strijden, namelijk Cécile Narinx en Arno Kantelberg vs. Isa Hoes en Carly Wijs.
Cécile Narinx en Arno Kantelberg verdienen de kost als modejournalist, werken dagelijks met taal en schrikken niet van lastig te spellen namen zoals Balenciaga en Givenchy. Dit zou hen op het eerste gezicht een voorsprong moeten opleveren ten opzichte van tegenstanders Carly Wijs en Isa Hoes. De vrouwen staan namelijk bekend om hun acteerwerk, maar toch zijn ze beiden gepubliceerd auteurs.
Zo schreef Hoes meer dan tien boeken waaronder de bestseller Toen ik je zag over het leven en de dood van haar man Antonie Kamerling. Wijs debuteerde in 2016 met haar roman Het twijfelexperiment, waarin ze de bijzondere band tussen drie zussen belicht.
Krijgt Married at First Sight wederom een vervolg? Carlo Boszhard geeft antwoord
12:18Ziet Johan Derksen een realityserie over zijn leven wel zitten?
10:39Zesdelige serie Etty met Sebastian Koch en Claire Bender binnenkort te zien: dit moet je weten
10:00Milan van Waardenburg kijkt positief terug op The Passion: 'Ik herkende mijn eigen zachte kant'
10:00Chris Zegers deelt zijn tv-tips: 'The White Lotus was smullen'