TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
Begin jaren 90 kon niemand om Twenty 4 Seven heen. Alleen al in 1993 scoorde de groep rond zangeres Nance Coolen en rapper Stay-C wereldhits als 'Slave to the music', 'Is it love' en 'Leave them alone'.
Voor Nance kwam het succes als een grote verrassing, ze was pas vijftien toen ze in een discotheek in haar woonplaats Asten werd ontdekt door danceproducent Ruud van Rijen. Samen met presentatrice Hila Noorzai blikt ze in deze aflevering van 90's Dance terug op een bijzondere tijd die voor haar pijnlijk eindigde.
Na wrijvingen binnen de groep besloot dezelfde Ruud van Rijen haar zonder pardon te vervangen. De afgelopen jaren treedt Nance weer op als lid van Twenty 4 Seven, ditmaal met rappers Hanks & Jacks. Het publiek blijkt de hits nog lang niet vergeten.
Deze aflevering van 90's Dance is op donderdag 11 april vanaf 20:20 uur te zien bij AVROTROS op NPO3.
Martine van Os komende weken niet te zien bij Tijd voor MAX
15:16Inauguratie van Paus Leo XIV live te zien bij KRO-NCRV
15:04Startdatum tweede seizoen Het Jachtseizoen: Most Wanted bekend
13:58Royaltyprogramma Blauw Bloed volgende slachtoffer van bezuinigingen bij de NPO
13:50Kees Vliegt Echt Uit binnenkort te zien bij Videoland
Back to the Future geldt als een van de grootste klassiekers uit de jaren 80.