TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Bijzondere verhalen in vijf nieuwe afleveringen van Carnavalshart. Hierin komen ook bekende gezichten uit eerdere reeksen terug, zoals Lex Uiting en Emile Roemer. In deze eerste aflevering is onder meer het verhaal van Arian en Marieke te horen, de Prins en Prinses van Beek en Donk.
Zes jaar geleden overleed hun zoon Daan op elfjarige leeftijd aan kanker, net voor Arian als Prins voorgesteld zou worden. Dat ging toen niet door. “Ik heb altijd gezegd dat we het met zijn vieren zouden doen”, zei de Brabander destijds in het Eindhovens Dagblad.
Groot verdriet was er drie jaar later, toen ook hun zoon Teun door de ziekte overleed. Vorig jaar werd Arian opnieuw gevraagd als Prins, iets wat niet gebruikelijk is. Samen met Marieke besloot hij ja te zeggen.
Carnavalshart is op maandag 24 februari 2025 om 18:30 uur te zien op NPO 2.
Winter Vol Liefde-kandidate Yasmine is moeder geworden
16:28De streamingtip van de week: Jo Nesbø’s Detective Hole op Netflix
15:44Ben of ken jij een groot gezin? KRO-NCRV zoekt er eentje voor Een Huis Vol
15:31Het is echt waar; Mama Mo en Mike komen terug met een tweede seizoen van De Hanslers
15:31Video: Oos Kesbeke gaat kapot tijdens lesje pilates