TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Televisie
De nieuwe reeks van Andere Tijden Sport wordt voor het EK voetbal in Duitsland (14 juni tot 14 juli) en de Olympische Spelen in Parijs (26 juli tot 11 augustus) uitgezonden.
De eerste twee afleveringen worden op 26 mei en 2 juni uitgezonden. Die gaan over het vergeten EK van 1980 in Italië en de broers Ronald en Erwin Koeman, die momenteel bondscoach en assistent van het Nederlandse elftal zijn.
Tom Egbers presenteerde sinds 2008 Andere Tijden Sport, maar moest in 2023 verstek laten gaan. In het Volkskrant-artikel over het vermeende wangedrag op de werkvloer bij NOS Sport kwam hij uitvoerig aan bod en daarop besloot de NOS de presentator op non-actief te zetten. Na een jaar thuis te hebben gezeten, spande hij een kort geding aan tegen z'n werkgever.
Afgelopen maart hebben de NOS en Tom een overeenstemming bereikt over zijn terugkeer. De presentator gaat weer aan de slag met verhalende programma's 'met afstand tot de dagelijkse sportactualiteit', podcasts en documentaires. Deze programma's zullen in het najaar van 2024 en begin 2025 te zien zijn.
Partnerbijdrage
Nieuw seizoen No Way Back VIPS ook te zien op Videoland
09:31Tijl Beckand licht tipje van de sluier op over bestemming van nieuw seizoen Het Perfecte Plaatje Op Reis
07:07De TV van gisteren: Kijkers lovend over Scrooge Live 2025
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, The masked singer, I Wanna Dance: The Whitney Houston Movie
06:00Advent dag 19 | Win 1 van de 3 exemplaren van Minnesota van Jo Nesbø