TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Mia en Dion hebben het niet getroffen met hun loting voor deze halve finale, want die zit vol kanshebbers op de eindoverwinning.
Naast Zweden, dat oud-winnares Loreen afvaardigt, tipt Cornald Maas de Finse inzending. “Ik vind Käärijä met 'Cha cha cha' een van de meest opbeurende songs van het jaar." Maar het nummer draait niet alleen maar 'Crazy party time', zoals de zanger letterlijk zingt. "Misschien vinden mensen het raar als ik dit zeg, maar er zit best een boodschap in. Het is een oproep: 'Ga dansen, ook als je niet kunt dansen. Ga verbinding zoeken, laten we een feestje maken, zo rooskleurig is het leven niet."
Hij verwacht dat veel kijkers op dit nummer gaan stemmen. "Het is een optreden met veel energie. Ook kinderen gaan hier bijvoorbeeld op stemmen.
Toch zijn in ons land alle ogen gericht op Mia Nicolai en Dion Cooper. De twee hopen de finale te halen met het krachtige nummer Burning Daylight. Aan hun act zal het vast niet liggen. Op de foto's van de eerste repetitie is al te zien dat ze op een klein roterend podium staan en door het complexe camerawerk voelt het optreden - volgens de aanwezige pers - heel intiem aan. Verder wordt er tijdens het optreden gebruik gemaakt van een achtergrond van spotlights in combinatie met rookmachines. Bekijk hier de beelden.
De eerste halve finale van het Eurovisie Songfestival 2023 is op dinsdag 9 mei om 21:00 uur te zien bij AVROTROS op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Thomas van Groningen verklapt: 'Ik zit binnenkort in De Kwis met Ballen'
11:31Big Brother-Kitty haalt uit naar vader van De Bondgenoten-Mercedes: 'Ik ben me een potje boos!'
11:08Nicolette Kluijver probeert Mari van de Ven te strikken voor Expeditie Robinson, maar wil hij dat wel?
10:04Dit is de cast van The Passion 2026
09:11De TV van gisteren: 4 miljoen mensen leven mee met gekwelde Joep Wennemars op Olympische Spelen