TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Het was de afgelopen weken een waar slagveld in K2 zoekt K3. Diverse dames en heren uit Nederland en België haalden alles uit de kast om zowel Gordon en Ingeborg Sergeant als hun muzikale collega's Samantha Steenwijk en Natalia Druyts te overtuigen van hun kunnen. Soms met succes, maar voor vele K3'ers in spe is de droom om Klaasje op te volgen al snel verloren gegaan.
Deze week wagen de laatste 13 kandidaten hun kans om een felbegeerde Golden Seat te bemachtigen of aan de haal te gaan met een Golden Ticket van Hanne en Marthe. Eén ding is duidelijk: de ranking wordt steeds hoger en hoger en daarmee de lat om toe te treden tot de laatste tien dus ook. De emoties lopen daardoor logischerwijs op, helemaal als er een gelijke stand ontstaat. Hoe loopt dit af?
Je ziet K2 zoekt K3 iedere vrijdag om 20.30 uur op SBS6.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven
16:17De Slimste Mens 2026: dit zijn de vragenstellers in de Open Deur-ronde
14:33Bridget Maasland in shock na beelden Ferry Doedens: 'Voel me ramptoerist'
13:41Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
13:32Terugkijken: 19-jarige Jutta Leerdam aan tafel bij Matthijs in De Wereld Draait Door