TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Nieuws
Twee Van Rossems reizen naar Leeuwarden: Sis is ziek en dus verkennen Maarten en Vincent in het seizoensslot van Hier zijn de Van Rossems de stad met z’n tweeën. Ze staan stil bij twee torens: de eeuwenoude Oldehove en de Achmeatoren uit 2002. De Oldehove staat al sinds de bouw scheef, maar is nog steeds een van de blikvangers van Leeuwarden.
Dat geldt zeker ook voor de Achmeatoren, met 114 meter het hoogste gebouw van de stad. Lang niet alle inwoners zijn echter te spreken over de zwartstenen kolos en het valt te betwijfelen of de kritische broers het wél een architectonisch hoogstandje vinden. In de uitzending vertelt Maarten ook verhalen over historische inwoners van Leeuwarden, zoals revolutionair Pieter Jelles Troelstra en spion Mata Hari.
Partnerbijdrage
Het aftellen is begonnen: Sleepers keert bijna terug en na die snoeiharde cliffhanger is de spanning groter dan ooit. Wat staat Martin Oudkerk te wachten in het nieuwe seizoen nu alle zekerheden zijn weggevaagd?
Vincent Visser genoot van korte terugkeer als Valentijn Sanders in GTST
10:22Cillian Murphy terug als Tommy Shelby: nieuwe Peaky Blinders-film in maart op Netflix
09:43Video: Jan Smit brengt duet met Paul de Leeuw alsnog uit na succesvolle Beste Zangers-optreden
09:04Jumbo Kerstreclame 2025: komt ene Roderick de kerst van Frank Lammers verstieren?
09:03Slecht nieuws van B&B Vol Liefde-eigenaar Bram: 'Lig op de intensive care'