TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vandaag 8 augustus op het programma in Tokio
1. Marathon Heren - 00:00 uur
In de nacht van zaterdag op zondag gaan de heren los. Namens Nederland doen Khalid Choukoud, Abdi Nageeye en Bart van Nunen mee. Update: Abdi Nageeye wint olympisch zilver!
Lees meer:
De marathon in Tokio
2. Baanwielrennen - 3.00 uur
Ontknopingen in het sprinttoernooi (vrouwen), keirin (mannen) en het omnium (vrouwen). Update: Harrie Lavreysen wint brons op de keirin, net als Kirsten Wild bij het omnium.
3. Volleybal - 6:30 uur
De finale bij de vrouwen in de Ariake Arena: Brazilë vs Verenigde Staten.
4. Boksen - 7:00 uur
Nog vier keer goud te verdienen: lichtgewicht (mannen en vrouwen), middengewicht (vrouwen) en superzwaargewicht (mannen).
5. Handbal - 8:00 uur
De finale vrouwen in Yoyogi Stadium: ROC vs Frankrijk.
6. Waterpolo - 9:30 uur
Wie wordt olympisch kampioen bij de mannen: Griekenland vs. Servië.
Sluiting - 13:00 uur
Na al die fantastische dagen sport komt er een einde aan de 29e Zomerspelen. Sifan Hassan zal voor Nederland de vlag dragen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'