TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Vandaag 8 augustus op het programma in Tokio
1. Marathon Heren - 00:00 uur
In de nacht van zaterdag op zondag gaan de heren los. Namens Nederland doen Khalid Choukoud, Abdi Nageeye en Bart van Nunen mee. Update: Abdi Nageeye wint olympisch zilver!
Lees meer:
De marathon in Tokio
2. Baanwielrennen - 3.00 uur
Ontknopingen in het sprinttoernooi (vrouwen), keirin (mannen) en het omnium (vrouwen). Update: Harrie Lavreysen wint brons op de keirin, net als Kirsten Wild bij het omnium.
3. Volleybal - 6:30 uur
De finale bij de vrouwen in de Ariake Arena: Brazilë vs Verenigde Staten.
4. Boksen - 7:00 uur
Nog vier keer goud te verdienen: lichtgewicht (mannen en vrouwen), middengewicht (vrouwen) en superzwaargewicht (mannen).
5. Handbal - 8:00 uur
De finale vrouwen in Yoyogi Stadium: ROC vs Frankrijk.
6. Waterpolo - 9:30 uur
Wie wordt olympisch kampioen bij de mannen: Griekenland vs. Servië.
Sluiting - 13:00 uur
Na al die fantastische dagen sport komt er een einde aan de 29e Zomerspelen. Sifan Hassan zal voor Nederland de vlag dragen.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten
13:08Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers