TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er wordt steeds meer bekend over hoe het nieuwe televisieseizoen eruit gaat zien en we kunnen weer een startdatum aan het rijtje toevoegen.
Namelijk die van de nieuwe spelshow Ja of Nee? op SBS6.
In de show worden optredens en fragmenten getoond aan een publiek van honderd mensen die hierover vervolgens een vraag moeten beantwoorden met ja of nee. Zo moeten ze bijvoorbeeld inschatten of een handboogkampioen erin slaagt om met drie pijlen veertig gloeilampen stuk te schieten. De mensen uit het publiek die de meeste van deze vragen juist beantwoorden maken kans op 25.000 euro.
Lees ook: Britt Dekker droomt van Olympische Spelen 2028
De presentatie is in handen van Kelvin Boerma (Kalvijn) en hij wordt bijgestaan door Britt Dekker en Rob Janssen. Britt presenteert opdrachten op locatie en Rob stelt als reporter vragen aan nietsvermoedende voorbijgangers.
Ja of Nee? is vanaf 5 oktober 2024 elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij SBS6.
Partnerbijdrage
Maestro terugkijken? Eva Eikhout maakt indruk met De Notenkraker van Tsjaikovski
09:27Hoe laat is de Dodenherdenking op tv te zien?
08:15De TV van Gisteren: Buddy Vedder bij Eén Tegen 100 valt niet bij iedereen in de smaak
10:57Gedoe rond Songfestival: NOS reist af, Europa snapt er niks meer van
10:42Even Tot Hier voert verandering door in honderdste uitzending