TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Er wordt steeds meer bekend over hoe het nieuwe televisieseizoen eruit gaat zien en we kunnen weer een startdatum aan het rijtje toevoegen.
Namelijk die van de nieuwe spelshow Ja of Nee? op SBS6.
In de show worden optredens en fragmenten getoond aan een publiek van honderd mensen die hierover vervolgens een vraag moeten beantwoorden met ja of nee. Zo moeten ze bijvoorbeeld inschatten of een handboogkampioen erin slaagt om met drie pijlen veertig gloeilampen stuk te schieten. De mensen uit het publiek die de meeste van deze vragen juist beantwoorden maken kans op 25.000 euro.
Lees ook: Britt Dekker droomt van Olympische Spelen 2028
De presentatie is in handen van Kelvin Boerma (Kalvijn) en hij wordt bijgestaan door Britt Dekker en Rob Janssen. Britt presenteert opdrachten op locatie en Rob stelt als reporter vragen aan nietsvermoedende voorbijgangers.
Ja of Nee? is vanaf 5 oktober 2024 elke zaterdag om 20:00 uur te zien bij SBS6.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4
13:06Terugkijken: Angela de Jong clasht met Antoinnette Scheulderman bij RTL Tonight over kinderen krijgen