TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De bekende actrice Behnaz Jafari is radeloos wanneer ze een verontrustend videobericht krijgt van een jong meisje dat om hulp vraagt.
Dit is gebeurd nadat de familie van het meisje haar heeft verhinderd drama aan het conservatorium van Teheran te gaan studeren. Behnaz verlaat haar opnames op de filmset en schakelt de hulp in van filmmaker Jafar Panahi.
Samen besluiten ze in 3 faces het jonge meisje te gaan helpen. Ze reizen met de auto naar het landelijke noordwesten, waar ze grappige ontmoetingen hebben met de charmante en genereuze mensen van het bergdorp waar het meisje vandaan komt.
Maar Behnaz en Jafar ontdekken ook dat oude Iraanse tradities aan het uitsterven zijn.
De Iraanse regisseur Jafar Panahi is een welkome gast op internationale filmfestivals. In eigen land mag hij van de overheid geen films meer maken, al trekt hij zich daar weinig van aan.
In 2015 deed hij zichzelf voor Taxi Teheran voor als taxichauffeur en ook in deze film speelt Panahi zichzelf. In 3 faces toont Panahi de kloof tussen stad en platteland, maar ook de marginale positie van vrouwen en kunstenaars zijn land in beeld en laat hij tegelijkertijd zien hoeveel hij van Iran en de Iraniërs houdt.
Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'
06:00De eerste twee afleveringen van Football Island stream je nu bij Videoland
11:32Johan Derksen kritisch over afwezige Thomas van Groningen in Nieuws van de Dag
10:56Dinand Woesthoff geeft Willie Wartaal een uitbrander in The Voice of Holland: 'Je zit er zo ontzettend naast'
10:09Lof voor Raymond Mens als invalpresentator van Nieuws van de Dag: 'Verademing'