TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen is maar wat nieuwsgierig naar wat er nu precies is gebeurd waardoor Joost Klein afgelopen weekend werd gediskwalificeerd op het Eurovisie Songfestival 2024, maar voorlopig krijgen we dat niet te horen.
Dat laat AVROTROS weten aan het ANP.
Er loopt op dit moment vanuit de Zweedse politie een onderzoek naar de Nederlandse inzending vanwege het incident dat achter de schermen van het liedjesfestijn plaatsvond. "We wachten eerst de uitkomst af. Pas daarna kunnen we weer een update geven", aldus de omroep.
De politie verwacht de zaak 'begin juni' over te dragen aan het Openbaar Ministerie in Zweden, volgens de Zweedse krant Aftonbladet. Het OM gaat vervolgens beslissen wat er met de zaak gaat gebeuren.
Lees ook: Cornald Maas woest na diskwalificatie Joost Klein: 'F*ck de EBU'
Joost mag in afwachting van dit onderzoek gewoon naar huis en heeft dat volgens verschillende bronnen inmiddels ook gedaan.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij