TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen is maar wat nieuwsgierig naar wat er nu precies is gebeurd waardoor Joost Klein afgelopen weekend werd gediskwalificeerd op het Eurovisie Songfestival 2024, maar voorlopig krijgen we dat niet te horen.
Dat laat AVROTROS weten aan het ANP.
Er loopt op dit moment vanuit de Zweedse politie een onderzoek naar de Nederlandse inzending vanwege het incident dat achter de schermen van het liedjesfestijn plaatsvond. "We wachten eerst de uitkomst af. Pas daarna kunnen we weer een update geven", aldus de omroep.
De politie verwacht de zaak 'begin juni' over te dragen aan het Openbaar Ministerie in Zweden, volgens de Zweedse krant Aftonbladet. Het OM gaat vervolgens beslissen wat er met de zaak gaat gebeuren.
Lees ook: Cornald Maas woest na diskwalificatie Joost Klein: 'F*ck de EBU'
Joost mag in afwachting van dit onderzoek gewoon naar huis en heeft dat volgens verschillende bronnen inmiddels ook gedaan.
Partnerbijdrage
Dit vinden kijkers van de terugkeer van Carrie op Vrijdag
16:27Frank van Leeuwen presenteert nieuwe dagelijkse quiz: 'Aan het begin van een ontzettend leuk, creatief avontuur'
15:44Iris vindt liefde bij oude bekende uit B&B Vol Liefde, maar vergeet één belangrijk detail
15:09Glitter, glamour en verrassingen: Make Up Your Mind pakt uit met bijzondere special
13:51Oude seizoenen van Bureau-serie verdwenen van Videoland: Ewout Genemans legt uit waarom