TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen is maar wat nieuwsgierig naar wat er nu precies is gebeurd waardoor Joost Klein afgelopen weekend werd gediskwalificeerd op het Eurovisie Songfestival 2024, maar voorlopig krijgen we dat niet te horen.
Dat laat AVROTROS weten aan het ANP.
Er loopt op dit moment vanuit de Zweedse politie een onderzoek naar de Nederlandse inzending vanwege het incident dat achter de schermen van het liedjesfestijn plaatsvond. "We wachten eerst de uitkomst af. Pas daarna kunnen we weer een update geven", aldus de omroep.
De politie verwacht de zaak 'begin juni' over te dragen aan het Openbaar Ministerie in Zweden, volgens de Zweedse krant Aftonbladet. Het OM gaat vervolgens beslissen wat er met de zaak gaat gebeuren.
Lees ook: Cornald Maas woest na diskwalificatie Joost Klein: 'F*ck de EBU'
Joost mag in afwachting van dit onderzoek gewoon naar huis en heeft dat volgens verschillende bronnen inmiddels ook gedaan.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven