TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Iedereen is maar wat nieuwsgierig naar wat er nu precies is gebeurd waardoor Joost Klein afgelopen weekend werd gediskwalificeerd op het Eurovisie Songfestival 2024, maar voorlopig krijgen we dat niet te horen.
Dat laat AVROTROS weten aan het ANP.
Er loopt op dit moment vanuit de Zweedse politie een onderzoek naar de Nederlandse inzending vanwege het incident dat achter de schermen van het liedjesfestijn plaatsvond. "We wachten eerst de uitkomst af. Pas daarna kunnen we weer een update geven", aldus de omroep.
De politie verwacht de zaak 'begin juni' over te dragen aan het Openbaar Ministerie in Zweden, volgens de Zweedse krant Aftonbladet. Het OM gaat vervolgens beslissen wat er met de zaak gaat gebeuren.
Lees ook: Cornald Maas woest na diskwalificatie Joost Klein: 'F*ck de EBU'
Joost mag in afwachting van dit onderzoek gewoon naar huis en heeft dat volgens verschillende bronnen inmiddels ook gedaan.
De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum
15:19Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2025 te zien?
14:50Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'