TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Iedereen is maar wat nieuwsgierig naar wat er nu precies is gebeurd waardoor Joost Klein afgelopen weekend werd gediskwalificeerd op het Eurovisie Songfestival 2024, maar voorlopig krijgen we dat niet te horen.
Dat laat AVROTROS weten aan het ANP.
Er loopt op dit moment vanuit de Zweedse politie een onderzoek naar de Nederlandse inzending vanwege het incident dat achter de schermen van het liedjesfestijn plaatsvond. "We wachten eerst de uitkomst af. Pas daarna kunnen we weer een update geven", aldus de omroep.
De politie verwacht de zaak 'begin juni' over te dragen aan het Openbaar Ministerie in Zweden, volgens de Zweedse krant Aftonbladet. Het OM gaat vervolgens beslissen wat er met de zaak gaat gebeuren.
Lees ook: Cornald Maas woest na diskwalificatie Joost Klein: 'F*ck de EBU'
Joost mag in afwachting van dit onderzoek gewoon naar huis en heeft dat volgens verschillende bronnen inmiddels ook gedaan.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:29Cameraman Het Perfecte Plaatje op Reis heeft moeite met keuzes van Jelka van Houten