TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Muziek
Eén ding kunnen we alvast verklappen: het opvolgende programma heeft verrassend veel gemeen met Beste Zangers.
Het huidige seizoen van Beste Zangers scoort al wekenlang hoog op de zaterdagavond. Kijkers kregen de afgelopen weken dan ook massaal de kans om artiesten als Claude, Hannah Mae, SERA, Rikki van Rondé, Karin Bloemen en Matthijn Buwalda een stuk beter te leren kennen. Nu staan alleen nog de twee laatste afleveringen op de planning: een speciale aflevering waarin de broers van Tangarine in de spotlights staan en de welbekende duettenaflevering.
Maar de grote vraag is: welk programma durft het aan om in de voetsporen te treden van dit muzikale programma van Jan Smit? We zullen er niet langer omheen draaien: Zing!
In het tweede seizoen van dit EO-programma doen vijftien zanggroepen mee, die allemaal hopen de jury bestaande uit Tania Kross, Roel van Velzen en Giovanca Ostiana te overtuigen hun kunnen. Dat blijkt alleen niet voor iedereen weggelegd. Iedere aflevering staan er drie zanggroepen centraal, die elk twee nummers voor de jury mogen zingen. Elke aflevering gaat echter slechts een van de drie zanggroepen door naar de finale.
In die finale is het aan de laatste vijf zanggroepen om nog eenmaal alles te geven. Slechts een van hen kan namelijk naar huis met de titel 'beste zanggroep van Nederland 2024'.
Benieuwd? Zing! is vanaf zaterdag 9 november wekelijks om 20:30 uur te zien bij EO op NPO 1.
Peter en Monique Hansler botsen over buitenset: 'Wat een gezeik zeg'
19:31Melody Klaver trots op tweede seizoen Zussen: 'Met veel liefde aan gewerkt'
18:42Relaties onder vuur in maandtrailer GTST: scheiding, slippertjes en toenaderingen
14:24Expeditie Robinson-ster Tobias Camman op culinaire wereldreis voor nieuw tv-programma
13:57Zo zouden Erik de Vogel en Caroline De Bruijn hun einde in GTST zien