TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Zie je een deelnemer in de ene realityshow dan is de kans groot dat ie ook opduikt in een andere. Ze vinden het namelijk veel te leuk om mee te doen aan al die spelletjes en staan graag in de spotlights.
Dat geldt ook voor een oud-kandidaat uit De Bondgenoten.
Mary zat zo'n vier maanden in de realityshow en ging naar huis met 100.000 euro, maar is nu alweer op zoek naar een nieuw avontuur. Ze laat via Instagram weten wel oren te hebben naar een deelname aan Big Brother. "Zal ik me aanmelden? Of is dit niks voor mij?", schrijft ze bij een foto van het aanmeldformulier.
Op dit moment zijn de makers van Big Brother bezig om een nieuw seizoen op te starten. Er wordt nog gezocht naar deelnemers dus mocht je interesse hebben dan kun je je op deze pagina opgeven. Wie weet beland je wel samen met Mary in het bekende huis vol camera's!
De Bondgenoten is elke werkdag om 19:30 uur te zien bij SBS6. Big Brother is naar verwachting in januari 2025 weer te zien bij RTL 5 en Videoland.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken