TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Reality
Zie je een deelnemer in de ene realityshow dan is de kans groot dat ie ook opduikt in een andere. Ze vinden het namelijk veel te leuk om mee te doen aan al die spelletjes en staan graag in de spotlights.
Dat geldt ook voor een oud-kandidaat uit De Bondgenoten.
Mary zat zo'n vier maanden in de realityshow en ging naar huis met 100.000 euro, maar is nu alweer op zoek naar een nieuw avontuur. Ze laat via Instagram weten wel oren te hebben naar een deelname aan Big Brother. "Zal ik me aanmelden? Of is dit niks voor mij?", schrijft ze bij een foto van het aanmeldformulier.
Op dit moment zijn de makers van Big Brother bezig om een nieuw seizoen op te starten. Er wordt nog gezocht naar deelnemers dus mocht je interesse hebben dan kun je je op deze pagina opgeven. Wie weet beland je wel samen met Mary in het bekende huis vol camera's!
De Bondgenoten is elke werkdag om 19:30 uur te zien bij SBS6. Big Brother is naar verwachting in januari 2025 weer te zien bij RTL 5 en Videoland.
Marlijn Weerdenburg: 'Dit ga ik in We Zijn er Bijna! anders doen dan Martine'
09:43Opvallend: Máxima in populariteit voorbijgestreefd door ander gezinslid
09:14Shownieuws: dit speelt er rondom realityster Luca T. en zijn moeder
08:15De TV van gisteren: drukke Peter in Zomergasten en weinig kijkers voor Patty Brard
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, The Departed