TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Serie
Het was jarenlang een traditie: GTST beleeft begin juli de grote zomercliffhanger waarna kijkers zes weken in spanning achter blijven. Dit jaar komt daar nog een maand wachttijd bij.
Om het gemis op te vangen wordt de socials redactie van de serie ingezet. Een woordvoerster van RTL laat aan deze site weten dat er in de zomerperiode extra GTST-content verschijnt op www.rtl.nl/gtst en de verschillende social media kanalen van de serie. GTST blijkt ook op TikTok een succes, onlangs haalde een post met Ludo in de kleding van Nina met gemak meer dan drie miljoen views.
@gtstnl Het social team leeft nog ??#gtst #sideeye #bombasticsideeye ? Bombastic Side Eye (Criminal Offensive) - Casa Di & Steve Terrell & Imfaomal
Daarnaast bevestigt RTL de start van een nieuw GTST-gerelateerde online programma: Oude tijden. Vanaf donderdag 8 juni blikken wekelijks oud-castleden terug op hun tijd in Meerdijk. In de zesdelige reeks komen onder meer Winston Post, Sabine Koning en Patrick Martens voorbij.
De GTST zomercliff is dit jaar op donderdag 1 juni te zien, het nieuwe seizoen start vanaf 24 augustus op Videoland.
De streamingtip van de week: Wuthering Heights op HBO MAX
10:42Het Perfecte Plaatje op Reis is drie keer per week te zien en dit is de startdatum
10:11Johnny de Mol presenteert De WK Kwis voor SBS6
09:41SBS6 komt tijdens WK voetbal met dubbele uitzendingen van Vandaag Inside of De Oranjezomer
09:27Zo vierde Monique Hansler dit jaar Koningsdag